Інтегрована система комунікацій задля досягнення довготермінових результатів. Комплексна PR-стратегія – це план взаємодії зі стейкхолдерами та управління репутацією вашої компанії як капіталом.
Розробка PR-стратегії
Ключові компоненти стратегії

Блок 1. Аналітика даних

Команда здійснює аналіз медіаполя, каналів комунікації, контексту, ключових конкурентів та інших параметрів з використанням бізнес-інструментів та підходів до моделювання систем. Оцінка та пріоритезація груп стейкхолдерів.

 

Блок 2. Планування

Команда фіксує комунікаційні цілі, розробляє стратегії та тактики взаємодії з ЦА, підбирає інструменти, канали просування та визначає параметри оцінки ефективності (KPIs).

 

Блок 3. Експертний креатив

Команда створює концепцію просування у вигляді унікальних інтегрованих проєктів, формує ключові повідомлення, механіки взаємодії з аудиторіями та таймінг реалізації.

Алгоритм співпраці

Стратегія спрямована на досягнення PR-цілей трьох рівнів: роботу зі знанням, іміджем і довірою, а також бажаною поведінкою аудиторії. Маркетингові, комунікаційні та креативні аспекти стратегії дозволяють слідувати запропонованому вектору розвитку протягом 3-5 років.

Експерти MAINSTREAM створили авторську методологію на основі міжнародних практик та понад 18-річного досвіду співпраці з компаніями з різних секторів економіки.

Ми проводимо із клієнтом три стратегічні сесії, аби поринути у бізнес-контекст компанії та запропонувати дієві комунікаційні рішення:

  1. Сесія «Брифінг»: занурення в контекст компанії та обговорення комунікаційних цілей.
  2. Сесія «Стейкхолдери»: визначення ключових груп та ступеня їхнього впливу.
  3. Сесія «Пітчинг ідей»: презентація концепцій та зворотній зв'язок.
  4. Презентація стратегії клієнту.
Ваш результат
  • Системний підхід до управління репутацією
  • Детальний план впровадження комунікаційних рішень на рік
  • Індивідуальна система KPIs
  • Оптимізація ресурсів та витрат на PR-діяльність
  • Цілісна картина комунікацій для розвитку вашого бізнесу у довготерміновій перспективі

 

Ми розробляємо виважені рішення разом з клієнтом. Отримайте безкоштовну консультацію щодо можливостей комунікацій для розвитку вашого бізнесу від експертів MAINSTREAM.

Замовити консультацію залишити заявку