• Кейси
  • 2020
  • Квест у Telegram чат-боті для газодобувної компанії
Квест у Telegram чат-боті для газодобувної компанії

Бути «диванним експертом» у питаннях видобутку газу пробував кожен. А ось приймати складні рішення і привести країну до енергонезалежності можуть далеко не всі.
Агентство MAINSTREAM спільно з державною газодобувної компанією «Укргазвидобування» розробили і запустили квест «Вартові енергонезалежності» у Telegram.

Чат-бот пропонував гравцям самим відчути себе «у штурвала» і крок за кроком привести країну до енергетичної незалежності. Кожне рішення гравця впливало на долю мільйонів людей.

На власному досвіді кожен учасник квесту зміг зрозуміти, як непросто досягти газової незалежності в Україні, які перешкоди існують на цьому шляху і як їх можна подолати. У кінці гравці дізнавалися, хто вони з «Вартових енергонезалежності».

У кінці квесту гравці переходили на сторінку спецпроєкту «Газ для майбутнього», де експерти галузі розповідали про те, як забезпечити власні потреби в природному газі з мінімальними ризиками для національної безпеки і економіки.

У квесті взяли участь більше 6 тис. осіб. Найнаполегливіші грали по 2-3 рази. Рекламна кампанія проходила в Facebook і в Telegram-каналах. Охоплення кампанії у Facebook склало 1,15 млн осіб, у Telegram — 46 тис. осіб.

Пройти квест можна за посиланням.
Спецпроєкт «Газ для майбутнього».

Укргазвидобування
information
Укргазвидобування

є найбільшою газовидобувною компанією у Центральній і Східній Європі. В Україні це – великий гравець, що видобуває 73% природного газу та спеціалізується на виробництві газового конденсату.