• Про агентство
ПРО НАС
Хто ми?

MAINSTREAM – незалежне PR агентство, що з 2004 року працює для українських і міжнародних клієнтів.

За цей час ми реалізували понад 2500 PR та event-проектів, у тому числі авторських.

Наша партнерська мережа охоплює українські та іноземні компанії.

Серед клієнтів – приватні та державні компанії України, Великої Британії, країн ЄС та США. 

Наші нагороди:

  • Нагорода Davos Communications Awards 2022 в номінації Best Digital or Socail Media Campaign за проєкт EU Talent Space для Представництва ЄС в Україні
  • Сертифікат якості від Sabre Awards EMEA 2022 у категорії «Найкраща цифрова платформа» за проєкт EU Talent Space для Представництва ЄС в Україні
  • Сертифікат якості від Sabre Awards EMEA 2022 у категорії «Робота з урядовими організаціями» за проєкт EU Talent Space для Представництва ЄС в Україні
  • Премія SABRE Gold EMEA Awards 2015 у категорії «Russia and the CIS» за проекти для William Grant & Sons
  • Премія SABRE Gold EMEA Awards 2013 в категорії Media Relations/Corporate Media Relations за проект PULSE OF INTERPIPE та відзнаку ТОП-50 кращих PR проектів світу
  • Премія SABRE Gold EMEA Awards 2013 у номінації «Manufacturing» за проект PULSE OF INTERPIPE та єдиний переможець Global SABRE Awards від України
  • Згідно рейтингу MMR та ВРК, MAINSTREAM входить до трійки лідерів PR-галузі України.
Наша місія Ми прагнемо суспільного визнання бренду чи компанії клієнта, вибудовуючи з ним довготривалі відносини та виконуючи стратегічні завдання.
Наше бачення Наш підхід до комунікацій визначається одним словом: DRIVE

D – Determine. Точно визначимо цільову аудиторію.
R – Refine. Відшліфуємо меседжі: залишимо важливе і відсіємо зайве.
I – Inform. Проінформуємо всі зацікавлені сторони.
V – Values. Сфокусуємось на цінностях.
E – Evaluate. Оцінимо результат.

Ми заздалегідь визначаємо, якою буде комунікація, а не (пасивно) реагуємо на те, що вже відбулося.

2004
Відкриття  Рік заснування агентства
2006
Перші 100 проектів Реалізовано перші 100 проектів для клієнтів із України та країн Європи.
2008
«Нехай завжди буду я!» - серед 50-ти кращих проектів  Авторський соціально-благодійний проект MAINSTREAM «Нехай завжди буду я!» увійшов до книги «50 кращих проектів Національної премії у галузі розвитку зв’язків із громадськістю «Срібний лучник».
2011
Третє місце Ukrainian Event Awards Третє місце в номінації «Краща PR-стратегія» в конкурсі Міжнародна Премія Ukrainian Event Awards.
2013
Global SABRE Awards Премія SABRE Gold EMEA Awards 2013 у категорії Media Relations/Corporate Media Relations, проект «Pulse of Interpipe» увійшов до списку 50-ти кращих світових PR-кампаній за 2012 рік у номінації «Промисловість» та став єдиним переможцем Global SABRE Awards від України.
2014
У трійці PR-лідерів України За даними рейтингу Marketing Media Review (MMR) та Всеукраїнської рекламної коаліції (ВРК), агентство вперше у трійці PR-лідерів країни.
2015
Sabre Gold EMEA Award 2015 SABRE Gold EMEA Award 2015 у категорії «Russia and CIS» за проект «Grants of Gratitude: Introducing the #IOU Grant’s Scotch Whisky Global Concept to the Ukrainian Market» для бренда шотландського віскі Grant’s для William Grant & Sons LTD. У трійці лідерів PR-галузі.
2016
1800 PR- та event проектів Агентство реалізувало понад 1800 PR- та event-проектів як на території України, так і за її межами. У трійці лідерів PR-галузі.
2017
Ребрендинг Розроблено новий стиль і слоган агентства «we drive opinions», у трійці лідерів PR-галузі.
2018
ТОП-3 PR-агенств MAINSTREAM стабільно в трійці PR-лідерів України за версією MMR.
2019
Партнерство з The Livingston Group З 2019 року ексклюзивним представником і партнером The Livingston Group на території Східної Європи і країн СНД стала ThreeR Group, 30% якої належать української піар-компанії MAINSTREAM.
2021
ТОП-3 у рейтингу PR-агентств За впливом на розвиток галузі, якістю реалізованих проєктів та рівнем експертності (рейтинг MMR).
2022
Міжнародні нагороди Проєкт EU TALENT.Space отримав нагороду Davos Communications Awards у номінації «Best Digital or Social Media Campaign» та відзначений «Certificate of Excellence» у номінації «Brand Content & Creativity | Best in Digital Brand Platforms» премії Sabre Awards.
НАША КОМАНДА
НАША КОМАНДА Команда MAINSTREAM – це 5 департаментів та 23 професіонали. У нашому агентстві працюють досвідчені стратеги, аналітики, фахівці з діджиталу, медіарілейшнз та організатори заходів. Звертаючись до нас, клієнт може бути упевненим, що отримає обґрунтоване PR-рішення, що допоможе вирішити завдання бізнес-стратегії.
приєднатися до команди
Наші партнери