• Кейси
  • The Balvenie Distillery: прес-тур в Шотландію
Щорічний прес-тур в Шотландію Організатор MAINSTREAM для William Grant & Sons
Дарья Добрунова
Дарья Добрунова
менеджер проекту
«Прес-тур – ефективний інструмент створення пулу лояльних до бренду журналістів, що позитивно впливає на репутацію бренду. За 5 днів наші учасники перейнялися історією створення односолодового віскі, навчилися розрізняти палітру відтінків смаку та аромату, закохалися у казкову Шотландію»
The Balvenie Distillery: прес-тур в Шотландію

З 22 по 26 жовтня відбувся щорічний прес-тур у Шотландію, організований MAINSTREAM для William Grant & Sons – сімейної компанії-виробника алкогольних напоїв. Участь у прес-турі прийняли журналісти із країн СНД – Грузії, Азербайджану, Беларусі та Казахстану.

Програма туру включала вивчення процесу та традицій виробництва шотландського односолодового віскі: самого титулованого у світі Glenfiddich та самого рукотворного The Balvenie. Додаткові активності – огляд місцевих пам'яток, створення власного бленду у лабораторії молт майстра дистилерії, вечеря у Gordon Castle та візит у Едінбург – виявилися не менш насиченими.

The Balvenie
information
The Balvenie

Дистилерія The Balvenie є частиною сімейної компанії William Grant & Sons та вже більше 125 років використовує ручну працю на кожному етапі виробництва віскі. Ячмінь вирощується на власних полях та солодиться у солодильнях токового типу. На дистилерії працюють штатний мідник та команда бондарів, які слідкують за станом перегоних кубів та бочок, а про смак та якість напою турбується найкваліфікованіший молт майстер у Шотландії. Девід Чарльз Стюарт приєднався до співробітників у 1962 році у віці 17 років, став помічником, а у 1974 отримав посаду молт майстра дистилерії The Balvenie. На сегодняшній день Девід є одним з 12 молт майстрів шотландської віскі-індустрії, а знання, талант та досвід долучають його до рангу легендарної фігури. В літку 2016 року Королева Єлізавета II вручила йому орден кавалера Британської імперії за заслуги в індустрії шотландського віскі.