• Кейси
  • 2023
  • ГЕРОЙCAR: PR-супровід заходу від некомерційної організації
ГЕРОЙCAR: PR-супровід заходу від некомерційної організації

«Вартові неба» – спільний проєкт командування ЗСУ та благодійної організації ГЕРОЙCAR, яка забезпечує військових позашляховиками. У кузовах пікапів від ГЕРОЙCAR вмонтоване озброєння, здатне збивати дрони-камікадзе.

Мета проекту «Вартові неба»  – придбати, переоблаштувати та передати 120 вантажних пікапів для потреб мобільних вогневих груп ППО. Перед агенцією постала задача розповісти про старт проекту в рамках передачі першої партії автомобілів та сформувати знання про напрямки діяльності ГЕРОЙCAR. 

Команда MAINSTREAM сформувала релевантний для проєкту медіалист та підготувала необхідні PR-матеріали в рамках медіапланування. Далі ми розповсюдили інформаційні матеріали, провели пітчинг знімальних груп та скоординували представників ЗМІ щодо активностей на події. 

За результатами заходу організація отримала 44 публікації в ЗМІ та три телевізійні сюжети на національних каналах, що відповідає 150 тис. грн рекламного еквівалента. Враховуючи зацікавленість медіа та отримане охоплення, можемо зробити висновок, що така медіа активність допомогла сформувати базові знання про проєкт серед цільової аудиторії та стала основою для подальшої самостійної комунікації організації.