• Кейси
  • 2019
  • Проект «Freedom to move. Freedom to create» для Volvo
В рамках абонентського обслуговування компанії «Віннер Імпортс Україна» по бренду Volvo агентство MAINSTREAM реалізує проект «Freedom to move. Freedom to create».
Дарія Добрунова
Дарія Добрунова
керівник проекту, старший PR-стратег MAINSTREAM
«Мета проекту — розповісти історію бренду "голосом" неформального амбасадора. Людини, чий спосіб життя відповідає іміджу бренду. Завдяки збігу цінностей Volvo і Євгена Хмари, контент, якій створюється в проекті "Freedom to move. Freedom to create", з кожним разом закохує аудиторію в історії про рух і творчості».
Проект «Freedom to move. Freedom to create» для Volvo

Проект «Freedom to move. Freedom to create» — це серія Instagram-історій піаніста Євгена Хмари. Протягом року в коротких відео за кермом Volvo він розповідає про творчість, сімейні цінності і те, що важливо для нього при виборі автомобіля. Історії, як і сам учасник проекту, відображають філософію шведського бренду Volvo, світового лідера автомобільної безпеки.

Проект поділений на два блоки: freedom to move (історії про безпеку і переваги автомобілів бренду) і freedom to create (історії про творчість і джерела натхнення). Комплексна стратегія передбачає створення спеціальних проектів в онлайн-ЗМІ, прямих ефірів та інформаційних приводів. Фокус спрямований на digital-аудиторію – покупців Volvo нового покоління. Команда MAINSTREAM виконує роботи з підготовки сценаріїв Instagram-історій, розробки концепцій спеціальних проектів і бере участь в реалізації активностей.

Віннер Імпортс Україна
information
Віннер Імпортс Україна

один із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, який понад 26 років веде успішну діяльність в Україні. Компанія офіційно представляє бренди Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche і Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування і клієнтський досвід світового рівня в більш ніж 45 дилерських центрах.