• Кейси
  • 2019
  • За півроку ми обробили 9710 публікацій
Як відмоніторити майже 10 тис. публікацій у ЗМІ для одного клієнта за півроку та не збожеволіти? Щодня MAINSTREAM читає, аналізує, визначає тональність новин і не тільки для «Укрнафти». І це тільки робота одного з департаментів.
Олександр Пащенко
Олександр Пащенко

Керівник департаменту моніторингу й аналітики компанії MAINSTREAM
«На основі інформації, отриманої з прес-кліпінгів і контент-аналізів, ми порівнюємо дані, аналізуємо відмінності і підводимо підсумки щомісяця. Завдяки цьому ми стежимо за динамікою інформаційного поля протягом року. У підсумку, це дозволяє і нам, і топ-менеджменту "Укрнафти" тримати руку на пульсі і вчасно приймати важливі рішення».
За півроку ми обробили 9710 публікацій


Іноді за рутинною роботою складно оцінити результати діяльності. Особливо коли працюєш з клієнтом з 2015 року. Тому прийшла пора зупинитися і озирнутися на чергові півроку виконаної роботи для лідера українського нафтопрому — компанії «Укрнафта».

За січень-червень 2019 року наші спеціалісти з департаменту моніторингу й аналітики обробили дуже багато новин. Розуміємо, що «дуже багато» — це розмита цифра, тому ось трохи статистики за півроку:

  • обробили 9710 публікацій у ЗМІ;
  • відібрали 6642 новини зі згадування «Укрнафти» та їх же проаналізували з погляду контексту згадувань і емоційної тональності, тобто розібрали на «позитивні», «негативні» і «нейтральні»;
  • створили 124 щоденних прес-кліпінга (добірки всіх новин за добу) і стільки ж зведень за день (огляди головних публікацій за день);
  • підготували 6 щомісячних контент-аналізів.

Окрім того, ми розробили комунікаційну стратегію на рік, яку втілюємо разом із власним відділом комунікацій «Укрнафти», підготували топ-менеджерів до публічності і ще багато іншого, але це вже непублічна інформація.

P.S. А як не збожеволіти під час обробки такої кількості інформації? Вся справа в команді й окремому департаменті, співробітники якого спеціалізуються на моніторингу та аналітиці, а також люблять свою роботу.

Укрнафта
information
Укрнафта

найбільша нафтовидобувна компанія України. Частка товариства у загальному видобутку нафти з газовим конденсатом в Україні в 2018 році склала 63,6%, частка у загальному видобутку газу — 5,5%.