• Кейси
  • 2019
  • The Livingston Group представила партнера у Східній Європі
Американська лобістська компанія The Livingston Group представила партнера у Східній Європі
Світлана Свєрчкова
Світлана Свєрчкова
керуючий директор
«Політикум в Україні багато в чому спирається на закордонну експертизу і технології. Тому американські компанії залучені в наші політичні процеси. Крім того, все більш затребуваним серед наших політиків і бізнесу стає представництво їх інтересів у держорганах США і Європи, а також організація зустрічей на найвищому рівні».
The Livingston Group представила партнера у Східній Європі

Відома американська лобістська компанія The Livingston Group вже неодноразово надавала послуги українським політикам і бізнес-структурам. Так, компанія представляла інтереси таких великих українських підприємств, як «Нафтогаз України» і асоціація «Укрметалургпром», в яку входять «Метінвест Холдинг» Ріната Ахметова, «Інтерпайп» Віктора Пінчука та «Ферреекспо» Костянтина Жеваго. Широку популярність компанія отримала після того, як у ЗМІ з'явилась інформація про співпрацю з Юлією Тимошенко.


З 2019 року ексклюзивним представником і партнером The Livingston Group на території Східної Європи і країн СНД стала ThreeR Group, 30% якої належать української піар-компанії MAINSTREAM.


ThreeR Group отримала право вести переговори і брати участь в проєктах від імені і спільно з компанією The Livingston Group на території Східної Європи і Азії в сфері лобізму, інвестицій, політичного і бізнес консалтингу. А також компанія може приймати первинні рішення в частині супроводу клієнтів і спиратися на партнерів у Східній Європі і країнах СНД.


Як відзначили в компанії MAINSTREAM, партнерство з The Livingston Group може розширити їх частку на українському ринку політичного консалтингу.

The Livingston Group
information
The Livingston Group

лобістська компанія, заснована колишнім конгресменом США Бобом Лівінгстоном в 1999 році. Компанія має в своєму розпорядженні мережу з більш ніж 40 представництв, консультантів і міжнародних партнерів по всьому світу.