• Кейси
  • 2021
  • Швейцарський Stadler – на українських рейках
Швейцарський Stadler – на українських рейках

Мрія про сучасний транспорт європейського рівня з’явилася багато років тому. У 2021 році вона стала реальністю: у рамках проекту City Express в Україні презентували електропоїзди виробництва швейцарської компанії Stadler. Організацією та проведенням заходу займався івент-департамент агентства MAINSTREAM.

stadler_event

stadler_event

За два тижні команда MAINSTREAM мала перетворити Центральний залізничний вокзал на Швейцарію. У результаті територія вокзалу перетворилася на швейцарське поселення, а платформи – на альпійський луг. Стилістика країни проявилася і в частуваннях: на гостей івенту чекали зони з традиційними швейцарськими сирами та шоколадом. Випробувати швейцарський поїзд у дії гостям вдалося під час годинної подорожі українською залізницею. 

stadler_event

stadler_event

Після завершення офіційної частини заходу представників компанії Stadler запросили до Офісу Президента України для підписання меморандуму.

Презентація отримала 354 виходи у ЗМІ. «За розмахом заходу було видно, що швейцарці мають намір ґрунтовно закріпитись в Україні. Квінтесенцією підготовки стало підписання у присутності президента Зеленського меморандуму про взаєморозуміння. Документ визначає механізм залучення швейцарського фінансування для закупівлі поїздів Stadler. Планується залучити до 500 млн євро», – написали українські ЗМІ.