Про експертизу

Металургійні активи «СКМ» об’єдналися в один холдинг. Рівень презентації «Метінвест Холдингу» мав бути зіставним із світовим рівнем компанії, яка поставляє свою продукцію у 70 країн світу, має низку підрозділів у Європі і до того ж виходить у лідери на світовому ринку гірничої металургії.

Перед нами стояли наступні задачі:

  • позиціонувати «Метінвест Холдинг» як велику професійну, «правильну» провідну українську компанію на національному і міжнародному ринках металлу
  • привернути увагу ЗМІ і партнерів компанії до заходу
  • забезпечити широкий розголос щодо події
Результат
  • 199 публікацій
  • 7 виходів на ТБ
  • 200 учасників
Детальніше
Детальніше
Ігор Сирий, генеральний директор «Метінвест Холдингу»
Ігор Сирий, генеральний директор «Метінвест Холдингу»
Детальніше
PR + Events

Публічна презентація «Метінвест Холдингу» складалася з двох частин. Спочатку відбулася прес-конференція, на якій прозвучала доповідь генерального директора холдингу та були представлені публіці топ-менеджери.

Друга частина заходу – розважальна - передбачала музичний феєрверк, вогняне шоу, фуршет і концерт популярної співачки Руслани.

Презентацію відвідало понад 200 гостей – бізнес-еліта і представники провідних ЗМІ країни.

Учасниками заходу стали: представники міжнародної інвестиційної спільноти і бізнесу, клієнти і партнери компанії, представники урядових та ділових кіл України, експерти - лідери громадської думки України, Європи, США та Росії, представники ділових, галузевих та суспільно-політичних ЗМІ України, а також міжнародні ЗМІ.

Результати
  • Сформований інтерес до розвитку компанії з боку ЗМІ та цільових аудиторій.
  • Закладено основу правильного сприйняття управлінської команди «Метінвест Холдингу» як висококласних експертів у цій галузі.

«Хочеться відзначити новизну рішень при реалізації концепції ДКК «Метінвест». Розроблені та виготовлені сцена та оригінальне оформлення входу до приміщення через трубу створювали у гостей незабутнє враження глобальності та грандіозності заходу. Наприклад, Джозеф Іннас, наш почесний гість і експерт у металургійній галузі зі США, найвищої думки про відвіданий захід», — Ігор Сирий, генеральний директор «Метінвест Холдингу».