• Кейси
  • 2019
  • Створити незалежне ЗМІ та не збожеволіти
MAINSTREAM організував майстер-клас: «Як створити незалежне ЗМІ та не збожеволіти»
Петро Мироненко
Петро Мироненко
співзасновник і заступник головного редактора проекту The Bell
«Знайдіть свою нішу і позначте переваги. Робіть щось краще за конкурентів. Будете змагатися з великими ЗМІ — програєте, в них ресурсна база незрівнянно більше. Наприклад, одна з переваг The Bell — це ділова журналістика в новому форматі: ми не робимо новини заради новин, а пояснюємо “що вам з цього?”»  
Створити незалежне ЗМІ та не збожеволіти

16 квітня агентство MAINSTREAM організувало для щорічної премії PRESSZVANIE майстер-клас «Як створити незалежне ЗМІ та не збожеволіти». Спікером заходу став співзасновник і заступник головного редактора проекту The Bell — Петро Мироненко.

майстерклас незалежне ЗМІ

Петро розповів журналістам та редакторам українських медіа про власний досвід створення ділового ЗМІ і поділився думками, які інструменти працюють і чого слід очікувати при роботі з новим проектом.  

Майстер-клас продовжує місію команди проекту PRESSZVANIE, яка вже 15 років займається розвитком української журналістики. Саме цей захід зібрав у новому просторі Academy DTEK тих журналістів, які відчувають потребу створювати нові, незалежні медіа-проекти та міняти підхід до професії в країні.

PRESSZVANIE
information
PRESSZVANIE

це премія для журналістів, що діє в Україні з 2005 року. Премію вручають журналістам і редакторам ділових, суспільно-політичних та lifestyle видань за їх лідерство та професіоналізм. PRESSZVANIE — єдина премія з відкритим і прозорим голосуванням.