• Кейси
  • 2020
  • Прес-тур до 50-річчя Полтавського ГЗК
Компанія MAINSTREAM спільно з Ferrexpo провела прес-тур для представників медіа Захід був присвячений 50-річчю Полтавського ГЗК і Дню працівників металургійної та гірничодобувної промисловості.
Прес-тур до 50-річчя Полтавського ГЗК

Основним завданням івенту було розповісти про новий технологічний комплексі компанії «Секцію №9», показати ряд КСВ проектів у місті Горішні Плавні та дізнатися плани розвитку галузі.

Журналісти відвідали станції технічного обслуговування великовантажних автомобілів, дробильно-збагачувальна фабрику, цех переробки котунів і самі кар'єри. Гостям провели оглядову екскурсію Єристівським ГЗК і Полтавським ГЗК.

екскурсія на фабрику в цех

Дмитро Биков, мер міста Горішні Плавні, розповів про те, як завдяки Ferrexpo з'явився центральний сквер, які інвестиції компанія вкладає в розвиток школи та місцевої інфраструктури.

За підсумками заходу відбувся брифінг голови правління Полтавського ГЗК Лотоус Віктора, генерального директора Єристівського ГЗК Крістофера Метью Соцці та генерального директора Біланівського ГЗК Химич Юрія.

В умовах COVID-19 були дотримані всі санітарні норми. У заході взяли участь понад 30 національних та регіональних медіа.