• Кейси
  • Прес-тур для Групи Метінвест
Юлія Коваленко
Юлія Коваленко
старший івент-менеджер
«Перед агенцією стояла задача - вчергове здивувати журналістів. Отже прес-тур ми провели на Дніпрі, у заповідному місці в заміському клубі Selfish club. Місце історичне та мальовниче з концепцією еко-відпочинку, куди тема модернізації вписалася дуже органічно. Окрім офіційної частини на гостей очікував мастер-клас, ранкова та вечірня риболовля на Дніпрі. Наприкінці заходу шеф-кухар ресторану приготував улов у дров’яній печі»
Прес-тур для Групи Метінвест

8-9 вересня відбувся прес-тур для Групи Метінвест. Темою заходу стала: «Модернізація виробничих потужностей на металургійних комбінатах Групи Метінвест у місті Маріуполь».

МЕТІНВЕСТ
information
МЕТІНВЕСТ

міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній, що управляє кожною ланкою у виробничому ланцюжку створення вартості: від видобутку залізорудної сировини та вугілля до виробництва напівфабрикатів і готової металопродукції. До структури Групи входять видобувні та металургійні підприємства, що знаходяться в Україні, ЄС та США, а також мережа продажів з охопленням всіх ключових світових ринків.