• Кейси
  • 2023
  • PR-підтримка Всеукраїнського форуму «Державотворець»
PR-підтримка Всеукраїнського форуму «Державотворець»

Всеукраїнський Молодіжний Форум «Державотворець: Молодь на варті змін»  – це платформа, яка об'єднала свідому та активну молодь і досвідчених державних діячів заради спільної участі у процесах реформування та модернізації України. 

Українські урядовці, відомі підприємці, журналісти та волонтери разом зі студентами з усієї країни обговорили можливості реалізації молоді в Україні. Подія відбулась 22 липня 2023 року, у КВЦ «Парковий» та зібрала понад 800 учасників із 22 областей. Організатори Форуму – Міністерство молоді та спорту України та Київська школа державного управління ім. Сергія Нижного (КШДУ).

Як PR-партнер форуму команда агентства MAINSTREAM мала сформувати інформаційний контекст для того, щоб активна молодь долучалася до роботи у державному секторі. А також, звернути увагу на цінність внеску молоді у відновлення та розбудову України. Окремою темою комунікації стало анонсування відбору на освітній курс «Державотворець: зміни можливі».

Спеціалісти MAINSTREAM підготували інформаційні матеріали та організували комунікацію з представниками ЗМІ щодо висвітлення події та надання коментарів спікерами. Контент-команда агенції створила окремий пакет інформаційних повідомлень для подальшого розповсюдження у соцмережах.

Як результат, ми отримали десятки публікацій у ЗМІ. Що більш важливо, команда MAINSTREAM надала допомогу організаторам Форуму у прагненні долучити молоді таланти до розвитку України. Про можливості навчання, стажування та працевлаштування дізнались сотні студентів з усієї країни.