• Кейси
  • Тренінг з ораторського мистецтва
ПАВЛО БОГДАН РОЗПОВІВ, ЯК ПОЄДНАТИ ОРАТОРСЬКУ МАЙСТЕРНІСТЬ, МОРАЛЬНІ ПРИНЦИПИ І ЖУРНАЛІСТИКУ В рамках конкурсу PRESSZVANIE відбувся інтенсивний тренінг з ораторської майстерності від бізнес-тренера Павла Богдана.
Павел Богдан
Павел Богдан
Заслужений журналіст України, телеведучий, старший викладач і художній керівник курсу дикторів, автор і ведучий тренінгів з розвитку особистої ефективності
«Страх публічних виступів — це нормально. Тільки-но ви перестанете відчувати мандраж перед виступом — ваша кар’єра зірки закінчилася».
Тренінг з ораторського мистецтва

Павло озброїв учасників тренінгу практичними інструментами для подолання внутрішніх бар’єрів, формування впевненості та постановки нових навичок красномовства.

«Важливо і що ти говориш, і як ти говориш — ось головна думка тренінгу. Ми часто заздримо тому, наскільки переконливою, ясною і простою мовою спілкуються з аудиторією американські політики. Це тому, що вони володіють основами риторики, вивчають її та застосовують на практиці. А от на пострадянському просторі, як і колись, дотепер вважають, що зміст висловлювання важливіший за його форму. Тому конструктивні ідеї доволі часто програють неефективним. Є дуже багато розумних людей, які не в змозі нікого переконати, бо не можуть говорити ясно, красиво, чітко, аргументовано і переконливо. Всім таким людям раджу зайнятися риторикою», — коментує учасник тренінгу, редактор сайту Бізнес НВ, співзасновник програми «Перша Шпальта» Андрій Юхименко.

«Розвиток соціальних мереж, лайф-стрімів й інших цифрових комунікаційних форматів змушує кожного розвивати навички спілкування — як говорити, як писати, щоб вас почули у величезному потоці інформації. Тому будь-які тренінги з цього напряму відповідають вимогам часу. Треба зазначити, що PRESSZVANIE завжди дуже точно реагує на сучасні потреби, пропонуючи потрібні освітні програми і свіжі формати професійного спілкування», — розповідає Юлія Шиліна, в.о. директора з комунікацій ДТЕК.

Конкурс PRESSZVANIE
information
Конкурс PRESSZVANIE

показник лідерства та професіоналізму в журналістиці. Щорічною премією нагороджують кращих українських журналістів ділових і суспільно-політичних видань. Особливістю премії є відкриті оцінки, викладені на сайті конкурсу.