• Кейси
  • 2021
  • MINTRANS 2021: гібридний івент для топів інфраструктури
MINTRANS 2021: гібридний івент для топів інфраструктури

MINTRANS Forum 2021 – найбільша в Україні платформа, що об'єднує усіх учасників галузі інфраструктури й транспорту з сукупним виторгом понад 200 млрд грн на рік. Цього року форум зібрав понад 700 топ-менеджерів приватних та державних компаній, а також високопосадовців. Івент-департамент MAINSTREAM став співорганізатором події, яка відбулась 17 листопада у КВЦ "Парковий".

У рамках форуму було проведено 16 дискусійних панелей. Серед ключових спікерів: Міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко, перший заступник Міністра інфраструктури України Василь Шкураков, заступник Міністра фінансів України Олександр Кава, голова правління "Укрзалізниця" Олександр Камишін. Учасниками події також стали представники комерційних компаній, ЗМІ та міжнародні експерти.

mintrans

Захід проходив у гібридному форматі. Близько 2,5 тисяч учасників долучилися до форуму онлайн. Окрім виступів спікерів та панельних дискусій, для гостей працювала експозона спеціальної техніки та інфраструктурних рішень. Івент-департамент MAINSTREAM подбав про те, щоб якнайкраще продемонструвати можливості кожної інновації.

mintrans

mintrans

Кульмінацією MINTRANS Forum 2021 стала урочиста церемонія нагородження найкращих менеджерів інфраструктури. Концепт «події в події» від MAINSTREAM та його реалізація допомогли відзначити успіх представників галузі та розповісти про їхні досягнення професійній спільноті на найвищому рівні.

mintrans-event

Завершився форум гучною after-party та виступом гурту «‎Ляпіс 98»‎, що подарувало усім гостям незабутні враження наприкінці насиченого дня.

Більше про івент – у нашому відео.

mintrans-event