Media Relations

Згідно з опитуванням компанії Muck Rack «State of PR 2022», взаємини з журналістами лишаються одним із основних напрямків у PR. На їх побудові зосереджено 70% фахівців.

Результат ефективних Media Relations – цілісне сприйняття бренду стейкхолдерами – журналістами, редакторами, лідерами думок, довіра до вас та вашої компанії, відповідність бажаного медіаіміджу реальному.

Що ми можемо зробити для вас у рамках Media Relations?

1. Контент-стратегія

Розробляємо план створення та просування контенту на основі завдань бізнесу. Формуємо цілі, стратегію, систему інформаційних приводів у вигляді контент-плану. Підбираємо релевантні канали комунікації та прописуємо ключові повідомлення. Визначаємо індивідуальну систему KPIs.

2. Формування лояльності ЗМІ*

Організовуємо продуктивні контакти та налагоджуємо довгострокові взаємини із ЗМІ, складаємо списки цільових медіа, розробляємо програми лояльності від імені вашої компанії.

3. Співпраця з інфлюєнсерами та лідерами думок

Підбираємо формати взаємодії, проводимо переговори, розробляємо колаборації, механіки флешмобів та інших активностей, створюємо та здійснюємо креативні розсилки.

4. Копірайтинг

Розробляємо концепції контент-проєктів, створюємо нативні спецпроєкти, пишемо статті, інтерв'ю, колонки, пресматеріали. Отримуємо експертні коментарі для ваших публікацій.

5. Earned & Paid Media

Пітчимо авторські колонки та теми матеріалів для публікації у ЗМІ, здійснюємо менеджмент розміщення рекламних матеріалів, а також медіабаїнг. Серед наших медіапартнерів – понад 120 провідних національних та 250 регіональних ЗМІ (ділових, суспільно-політичних, спеціалізованих). Ми працюємо з усіма типами медіа: ТБ, радіо, друковані та онлайн-видання.

6. Відстеження ефективності*

Проводимо моніторинг публікацій та реакцій на інфоприводи компанії, кількісний та якісний аналіз медіа висвітлення, готуємо прескліпінг, впроваджуємо систему екстрених сповіщень у разі потреби. Оцінюємо ефективність відповідно до індивідуальної системи KPIs.

7. Організація та супровід пресзаходів

Проводимо пресконференції та престури під ключ (в Україні та закордоном). За потреби можемо забезпечити прессупровід заходу, який ви організовуєте самостійно.

*Зазначені послуги розраховані на реалізацію робіт протягом шести та більше місяців.

Ваш результат при довгостроковій співпраці:
  • Розроблено та реалізовано контент-стратегію відповідно до завдань вашого бізнесу. Ви розумієте, як створити та висвітлити інформаційний привід, та яких результатів варто очікувати.
  • Створено список цільових медіа за напрямками чи проєктами. Ви знаєте імена усіх ключових журналістів та редакторів, які пишуть на вашу тему.
  • Сформовано пул лояльних журналістів та ключових представників ЗМІ. Лояльність медіа підтверджується збільшенням кількості запитів на коментарі, статті та інтерв'ю.
  • Зростає рівень експертності компанії у медіасередовищі. Ви розумієте формати та канали комунікації і можете запропонувати представникам медіа саме те, що їх зацікавить.
  • Ваш бажаний медіаімідж відповідає бізнес-завданням та реальному сприйняттю цільовими аудиторіями.

Отримайте безкоштовну консультацію щодо можливостей Media Relations від експертів MAINSTREAM.

Замовити консультацію залишити заявку