Сон наяву: як топ-менеджери Кернел провели незабутню ніч у світі ілюзій
Про експертизу
Сон наяву: як топ-менеджери Кернел провели незабутню ніч у світі ілюзій

Щороку компанія Кернел, один з найбільших агрохолдингів України, проводить конференцію для топ-менеджерів Kernel Management Kickoff. На захід приїжджають сотні управлінців зі всієї країни: це унікальна і для багатьох єдина можливість побачитися з колегами з інших міст, поділитися досвідом і відчути себе однією командою. 

За останні чотири роки учасники Kernel Management Kickoff випробували на собі всі види тімбілдінга: від простих квестів до ігор на виживання. У 2020 році конференцію Kernel Management Kickoff було вирішено провести не в Києві, а в Одесі, на березі Чорного моря. Це був перший досвід і для компанії, і для нас. 

Знову здивувати людей, які «бачили все», практично неможливо. Або?

Вирішення

Якщо реальності стає недостатньо, значить відповідь потрібно шукати у світі снів та ілюзій! Саме так вирішили в команді MAINSTREAM і втілили ідею в концепті «А вам і не снилося!». 

Традиційно захід Kernel Management Kickoff складається з двох частин: офіційної конференції і командоутворюючої частини. Але цього року гостей конференції чекав сюрприз: друга частина заходу починалася рівно опівночі. 

Кілька годин очікування і гості події в піжамах і масках для сну опинилися посеред темної галявини на скелі біля Одеського узбережжя Чорного моря. У темному полі гостей зустрів ведучий у піжамі. Він запросив усіх подрімати і розповів казку на ніч. Історія насправді була підказкою до майбутнього квесту. І ось коли годинник пробив північ, поруч зі сплячими гостями виникло сяюче Місто Снів, і гра почалася. 

ведучий читає казку для менеджменту Кернел

Всі учасники були поділені на команди. Їм потрібно було виконати дивні, лякаючі та веселі завдання. Наприклад:

 • народитися заново і перерізати пуповину;

 • зіграти мелодію, використовуючи овочі замість музичних інструментів;

 • знайти голку в стозі сіна;

 • знову здати шкільні іспити;

 • знайти вихід із замкненої кімнати з десятьма дверима.

вчителька в окулярах робить перекличку співробітників Кернел

Окрім казкових героїв на Ігрових Станціях, по території Миру Снів бродили випадкові персонажі: Кам'яний Монстр, Наполеон Бонапарт, дівчинка з фільму «Дзвінок» з мертвим снігуром, дайвер, що сидить на ванній з енергетиками і т.д.

дівчина в костюмі Самари з фільму Дзвінок на заході для менеджменту Кернел

Кожна нова отримана шестірня вела гостей все ближче до головного моменту заходу. Зібравши всі деталі, учасники отримували перепустку на «Рівень 2», де їх зустрічала сцена і концерт групи «Врємя і Стєкло».

привітання у світі ілюзій

Світ ілюзій у цифрах:
 • 1 корпоративний сон на всіх учасників

 • 200 топ-менеджерів

 • 12 команд 

 • 1 ведучий Євробачення

 • 97 помічників

 • 53 актори

 • 14 локацій з ігровими сюжетами   

 • 780 метрів огорожі

 •  90 кВт потужності

Результат

Завдяки виконаним завданням учасників Годинникар зміг полагодити будильник, який розбудив гостей і повернув у реальність. Зустрічаючи світанок з чашкою ранкової кави в руках, топ-менеджери Кернел намагалися зрозуміти, що ж сталося з ними в цю ніч. 

Kernel Management Kickoff 2020 повністю змінив уявлення про те, яким може бути корпоративний тімбілдінг. 

Концепт, кожна деталь, локація і антураж – все створювалося спеціально для топ-менеджерів Кернел – людей покоління Х з їх цінностями та уподобаннями.

Подія «А вам і не снилося!», створена в MAINSTREAM, увійшла до топ-5 міжнародного конкурсу PR-проектів SABRE Awards EMEA 2020 у номінації Corporate Reputation/Employee Communications.

І найголовніший результат: натхненні і щасливі гості нового формату заходу – розважального квесту, який тривав всю ніч.

Йдучи, багато учасників зізналися, що це була найкраща ніч в їхньому житті. Вранці, коли всі гості були доставлені в свої готельні номери, кожен отримав повідомлення: «Це був всього лише сон!».

MAINSTREAM Events. Ви відпочиваєте – ми працюємо.

Контакти для зв'язку