Презентація аргументарію «Реалізація реформ у сфері енергоефективності»
Генадій Зубко

Генадій Зубко

Віце-прем’єр-міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства
«Впровадження Директиви ЄС «Про енергоефективність» допоможе Україні досягти енергозбереження на рівні 9% вже до 2020 року».
Презентація GIZ

19 червня під час презентації Аргументарію «Реалізація реформ у сфері енергоефективності», представники німецької організації GIZ, українського уряду та народні депутати обговорили стан реалізації енергетичних реформ в Україні.

Одним із кроків для досягнення енергонезалежності України стане провадження Директиви ЕС «Про енергоефективність». Вона вимагає розсудливого використання енергії на всіх етапах енергетичного ланцюга. Імплементація Директиви дозволить Україні знизити залежність від імпорту енергоносіїв за рахунок модернізації підприємств, ремонту комерційних, житлових та громадських приміщень.

Агентство MAINSTREAM виступило організатором події, забезпечивши координаційною, технічною та інформаційною підтримкою.

Енергетичний кластер Giz Україна
information
Енергетичний кластер Giz Україна

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує Україну за дорученням Федерального уряду Німеччини на шляху демократичних перетворень з 1993 року.  Наразі понад 350 національних та іноземних фахівців представляють GIZ орієнтовно у 20 населених пунктах України. Крім того, понад 30 інтегрованих та реінтегрованих експертів працюють безпосередньо в українських органах управління, торгово-промислових палатах, університетах та неурядових організаціях. З 2009 року GIZ має бюро в Києві.