• Кейси
  • 2019
  • Організація круглого столу для Biocodex
Агентство MAINSTREAM та компанія Biocodex підписали договір про співпрацю
Галина Яцура
Галина Яцура
керівник напрямку міжнародних проектів
«Для MAINSTREAM це не перший проект на медичну тематику — наша команда раніше успішно працювала на тему вірусології, тому ми маємо необхідну експертизу для проведення проектів у галузі охорони здоров’я».
Організація круглого столу для Biocodex

В жовтні 2019 PR агентство MAINSTREAM підписало договір про співпрацю з французькою фармацевтичною компанією Biocodex щодо надання PR- та Event-послуг. Першим проектом в рамках співпраці стане проведення круглого столу на тему «Стійкість до антибіотиків та мікробіом людини: що буде, якщо бактеріальні інфекції стануть невиліковними». Мета заходу — привернути увагу як лікарів, так і пацієнтів до глобальної проблеми стійкості до антибіотиків та закликати до конкретних дій з метою запобігання поширенню інфекційних захворювань.

Круглий стіл відбудеться в рамках другого Міжнародного конгресу «Раціональне використання антибіотиків у сучасному світі «Antibiotics resistance stop!». Під час круглого столу експерти з України та Франції будуть обговорювати причини та наслідки безконтрольного використання антибіотиків серед дорослих і дітей, їх вплив на мікробіом людини, а також поділяться порадами щодо правильного використання лікарських засобів.

Biocodex
information
Biocodex

є міжнародною фармацевтичною компанією, що понад 60 років займається розробкою лікарських засобів, використовуючи високі технології в науці та виробництві. Основна спеціалізація компанії — гастроентерологія. Штаб-квартира Biocodex знаходиться у Франції, а представництва відкриті у Бельгії, Марокко, Росії, Білорусі, Туреччині, США, Мексиці, Канаді та віднедавна в Україні.