• Кейси
  • 2022
  • Дню Європи в Україні бути! Навіть під час війни
Дню Європи в Україні бути! Навіть під час війни

Щороку День Європи святкується в Україні у третю суботу травня. Цього року у Верховній Раді зареєстровано законопроєкт про святкування цього дня 9 травня, як і у країнах ЄС.

Перед MAINSTREAM постало завдання організувати такі онлайн-активності до Дня Європи, які були б доречними нині та відповідали б місії Представництва ЄС в Україні.

Проєкт був поділений на два напрямки: інформаційний та культурний. У рамках першого напряму ми розробили креативний пост, який відповідає на запитання «Чому саме 9 травня?». Важливо було розвінчати пострадянське сприйняття цієї дати та вибудувати стійку асоціацію із європейською історією.

EU _prizes

EU

Розмірковуючи про культурну складову проєкту, ми хотіли продемонструвати солідарність ЄС з Україною та те, як українська творчість не зупиняється навіть під час війни. Багатьом артистам наша концепція відгукнулася. Так, у мініконцерті взяли участь близько 20 виконавців, серед яких TARABAROVA, Вася Демчук, Аняня Удогво, Андрій Чмут, Павло Ігнатьєв, Євген Хмара, Христина Соловій, Аня Трінчер та навіть Симфонічний оркестр Українського радіо.

Відеоролик з українськими музикантами, розкиданими по всій Європі, став натхненною демонстрацією незламності українського духу і культури. Завдяки проєкту День Європи в Україні відсвяткували понад 940 тисяч людей.

EU