Challenging the Future Агентство MAINSTREAM організувало конференцію до 20-річного ювілею корпорації «Біосфера»
РОМАН АНДРЄЄВ
РОМАН АНДРЄЄВ
старший івент-менеджер MAINSTREAM
«Зробити неможливе у стислі строки – мої найулюбленіші проекти. Величезна подяка складському персоналу за допомогу».
Ювілей Біосфера

1 липня 2017 року на території Центрального розподільчого складу корпорації «Біосфера» відбулася конференція Challenging the Future з нагоди 20-річчя компанії. Загалом ми прийняли 400 учасників, серед яких - партнери і представники міжнародних офісів, топ-менеджмент корпорації.

Напередодні ювілею топ-менеджери компанії представили результати роботи за попередні 20 років, а також поділилися своїм бачення майбутнього компанії. Продовженням програми стала екскурсія унікальним для України складським комплексом, що входить до ТОП-10 кращих складських комплексів країни. Зусиллями команди організаторів і персоналу складське приміщення на півдня перетворилося на конференц-зал. Для цього навіть довелося призупинити всі складські програми та міжнародну логістику.

«Сьогодні знайти адекватного підрядника – задача складна. Рада, що на допомогу знов прийшла компанія MAINSTREAM», - заявила PR-директор корпорації «Біосфера» Світлана Яковлева. – «Бусічки!»

Biosphere
information
Biosphere

найбільший виробник і дистриб’ютор товарів для догляду за домом і особистої гігієни. Компанія з багатомільйонним обігом займає ключову позицію в Україні та входить до числа найбільших у СНД. Здійснює свою діяльність з 1997 року.