• Про агентство
ПРО НАС
Хто ми?

MAINSTREAM – незалежне PR агентство, що з 2004 року працює для українських і міжнародних клієнтів.

За цей час ми реалізували понад 2400 PR та event-проектів, у тому числі авторських.

Наша партнерська мережа охоплює українські та іноземні компанії.

Серед клієнтів – приватні та державні компанії України, Великої Британії, країн ЄС, Японії та США.

Наші нагороди:

  • Сертифікат якості від Sabre Awards EMEA 2022 у категорії «Найкраща цифрова платформа» за проєкт EU Talent Space для Представництва ЄС в Україні
  • Сертифікат якості від Sabre Awards EMEA 2022 у категорії «Робота з урядовими організаціями» за проєкт EU Talent Space для Представництва ЄС в Україні
  • Премія SABRE Gold EMEA Awards 2015 у категорії «Russia and CIS» за проекти для William Grant & Sons
  • Премія SABRE Gold EMEA Awards 2013 в категорії Media Relations/Corporate Media Relations за проект PULSE OF INTERPIPE та відзнаку ТОП-50 кращих PR проектів світу
  • Премія SABRE Gold EMEA Awards 2013 у номінації «Manufacturing» за проект PULSE OF INTERPIPE та єдиний переможець Global SABRE Awards від України
  • Згідно рейтингу MMR та ВРК, MAINSTREAM входить до трійки лідерів PR-галузі України.
Наша місія Ми прагнемо суспільного визнання бренду чи компанії клієнта, вибудовуючи з ним довготривалі відносини та виконуючи стратегічні завдання.
Наше бачення Наш підхід до комунікацій визначається одним словом: DRIVE

D – Determine. Точно визначимо цільову аудиторію.
R – Refine. Відшліфуємо меседжі: залишимо важливе і відсіємо зайве.
I – Inform. Проінформуємо всі зацікавлені сторони.
V – Values. Сфокусуємось на цінностях.
E – Evaluate. Оцінимо результат.

Ми заздалегідь визначаємо, якою буде комунікація, а не (пасивно) реагуємо на те, що вже відбулося.

2004
Відкриття  Рік заснування агентства
2006
Перші 100 проектів Реалізовано перші 100 проектів для клієнтів із України та країн Європи.
2008
«Нехай завжди буду я!» - серед 50-ти кращих проектів  Авторський соціально-благодійний проект MAINSTREAM «Нехай завжди буду я!» увійшов до книги «50 кращих проектів Національної премії у галузі розвитку зв’язків із громадськістю «Срібний лучник».
2011
Третє місце Ukrainian Event Awards Третє місце в номінації «Краща PR-стратегія» в конкурсі Міжнародна Премія Ukrainian Event Awards.
2013
Global SABRE Awards Премія SABRE Gold EMEA Awards 2013 у категорії Media Relations/Corporate Media Relations, проект «Pulse of Interpipe» увійшов до списку 50-ти кращих світових PR-кампаній за 2012 рік у номінації «Промисловість» та став єдиним переможцем Global SABRE Awards від України.
2014
У трійці PR-лідерів України За даними рейтингу Marketing Media Review (MMR) та Всеукраїнської рекламної коаліції (ВРК), агентство вперше у трійці PR-лідерів країни.
2015
Sabre Gold EMEA Award 2015 SABRE Gold EMEA Award 2015 у категорії «Russia and CIS» за проект «Grants of Gratitude: Introducing the #IOU Grant’s Scotch Whisky Global Concept to the Ukrainian Market» для бренда шотландського віскі Grant’s для William Grant & Sons LTD. У трійці лідерів PR-галузі.
2016
1800 PR- та event проектів Агентство реалізувало понад 1800 PR- та event-проектів як на території України, так і за її межами. У трійці лідерів PR-галузі.
2017
Ребрендинг Розроблено новий стиль і слоган агентства «we drive opinions», у трійці лідерів PR-галузі.
2018
ТОП-3 PR-агенств MAINSTREAM стабільно в трійці PR-лідерів України за версією MMR.
2019
Партнерство з The Livingston Group З 2019 року ексклюзивним представником і партнером The Livingston Group на території Східної Європи і країн СНД стала ThreeR Group, 30% якої належать української піар-компанії MAINSTREAM.
2021
ТОП-3 у рейтингу PR-агентств За впливом на розвиток галузі, якістю реалізованих проєктів та рівнем експертності (рейтинг MMR).
Наша команда В агентстві працює 38 висококваліфікованих співробітників. Це професійні консультанти, журналісти, маркетологи, аналітики, економісти і лінгвісти. Співробітники агентства мають досвід роботи у найбільших українських і міжнародних компаніях, а також в органах влади.
Валентин Королько
Валентин Королько Honorary President (non-executive) Доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри теорії і методики зі зв’язків з громадськістю (PR) Національного університету «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА), провідний науковий співробітник Інституту соціології НАН України, член Української академії політичних наук (УАПН), віце-президент «Української ліги зі зв’язків з громадськістю», з 2006 року — член Міжнародної асоціації зі зв’язків з громадськістю (IPRA), у 2015 році отримав звання «ЗАСЛУЖЕНОГО ДІЯЧА НАУКИ ТА ТЕХНІКИ УКРАЇНИ».
Світлана Свєрчкова
Світлана Свєрчкова Chief Operating Officer (COO) Досвід роботи в PR – понад 15 років у корпоративному, кризовому PR та роботі з медіа. Отримала ступінь MBA в Institute of International Business Relations (IBR) при Steinbeis University Berlin, закінчила курс London School of Public Relations, Event Business Academy (Oxford, UK), тренінги з брендингу, мистецтва написання матеріалів.  Автор низки статей з PR, тендерних процедур та криз.
Роман Мальцев
Роман Мальцев Strategic Communications Director Досвід роботи в агентстві з 2005 року. Роман спеціалізується на антикризових проектах та протидії інформаційним війнам. З 2009 року проводить передвиборчі кампанії, PR-супровід та спеціальні заходи як в Україні, так і в країнах СНД. Його проект з ІНТЕРПАЙП став дворазовим Sabre Awards Winner та потрапив до топ-50 кращих PR-проектів світу.
Олег Яцура
Олег Яцура Event Director Досвід роботи в івент-індустрії з 2002 року. Основні компетенції Олега – бренд-заходи, внутрішньокорпоративні та бізнес-заходи. Найбільший проект – захід на 5000 осіб. Досвід роботи в Україні та країнах ЄС. Здобув ступінь BBA (The International University, Vienna), закінчив з відзнакою курс в Event Business Academy (Oxford, UK), отримав диплом The Institute of Commercial Management (Bournemouth, UK). Учасник українських і міжнародних виставок та майстер-класів з івент-менеджменту.
Олександр Пащенко
Олександр Пащенко Research & Analytics Director Працює в компанії з 2006 року. Основними компетенціями Олександра є моніторинг і медіа-аналіз корпоративних і антикризових проектів. Закінчив школу журналістики даних Data Journalism School. Раніше здобув освіту в Київському національному транспортному університеті.
Олександр Велигоцький
Олександр Велигоцький Senior Media Manager Працює в PR з 2007 року. Серед основних компетенцій Олександра – ведення корпоративних і антикризових медіа проектів, SERM і SEO для корпоративних і приватних клієнтів. Здобув ступінь магістра в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (КІМО) за спеціальністю «Міжнародна інформація».
приєднатися до команди
Наші партнери