• Про агентство
ПРО НАС
Хто ми?

MAINSTREAM – незалежне PR агентство, що з 2004 року працює для українських і міжнародних клієнтів.

За цей час ми реалізували понад 2100 PR та event-проектів, у тому числі авторських.

Наша партнерська мережа охоплює українські та іноземні компанії.

Серед клієнтів – приватні та державні компанії України, Великої Британії, країн ЄС, Японії та США.

Наша місія Надавати PR-послуги корпоративним клієнтам задля збільшення капіталізації компаній
2004
Відкриття  Рік заснування агентства
2006
Перші 100 проектів Реалізовано перші 100 проектів для клієнтів із України та країн Європи.
2008
«Нехай завжди буду я!» - серед 50-ти кращих проектів  Авторський соціально-благодійний проект MAINSTREAM «Нехай завжди буду я!» увійшов до книги «50 кращих проектів Національної премії у галузі розвитку зв’язків із громадськістю «Срібний лучник».
2011
Третє місце Ukrainian Event Awards Третє місце в номінації «Краща PR-стратегія» в конкурсі Міжнародна Премія Ukrainian Event Awards.
2013
Global SABRE Awards Премія SABRE Gold EMEA Awards 2013 у категорії Media Relations/Corporate Media Relations, проект «Pulse of Interpipe» увійшов до списку 50-ти кращих світових PR-кампаній за 2012 рік у номінації «Промисловість» та став єдиним переможцем Global SABRE Awards від України.
2014
У трійці PR-лідерів України За даними рейтингу Marketing Media Review (MMR) та Всеукраїнської рекламної коаліції (ВРК), агентство вперше у трійці PR-лідерів країни.
2015
Sabre Gold EMEA Award 2015 SABRE Gold EMEA Award 2015 у категорії «Russia and CIS» за проект «Grants of Gratitude: Introducing the #IOU Grant’s Scotch Whisky Global Concept to the Ukrainian Market» для бренда шотландського віскі Grant’s для William Grant & Sons LTD. У трійці лідерів PR-галузі.
2016
1800 PR- та event проектів Агентство реалізувало понад 1800 PR- та event-проектів як на території України, так і за її межами. У трійці лідерів PR-галузі.
2017
Ребрендинг Розроблено новий стиль і слоган агентства «we drive opinions», у трійці лідерів PR-галузі.
2018
ТОП-3 PR-агенств MAINSTREAM стабільно в трійці PR-лідерів України за версією MMR.
Наша команда В агентстві працює понад 35 висококваліфікованих співробітників. Це професійні консультанти, журналісти, маркетологи, аналітики, економісти і лінгвісти. Співробітники агентства мають досвід роботи у найбільших українських і міжнародних компаніях, а також в органах влади.
Валентин Королько
Валентин Королько Honorary President (non-executive) Доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри теорії і методики зі зв’язків з громадськістю (PR) Національного університету «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА), провідний науковий співробітник Інституту соціології НАН України, член Української академії політичних наук (УАПН), віце-президент «Української ліги зі зв’язків з громадськістю», з 2006 року — член Міжнародної асоціації зі зв’язків з громадськістю (IPRA), у 2015 році отримав звання «ЗАСЛУЖЕНОГО ДІЯЧА НАУКИ ТА ТЕХНІКИ УКРАЇНИ».
Світлана Свєрчкова
Світлана Свєрчкова Managing Director Досвід роботи в PR – понад 15 років у корпоративному, кризовому PR та роботі з медіа. Отримала ступінь MBA в Institute of International Business Relations (IBR) при Steinbeis University Berlin, закінчила курс London School of Public Relations, Event Business Academy (Oxford, UK), тренінги з брендингу, мистецтва написання матеріалів.  Автор низки статей з PR, тендерних процедур та криз.
Роман Мальцев
Роман Мальцев Strategic Communications Director Досвід роботи в агентстві з 2005 року. Роман спеціалізується на антикризових проектах та протидії інформаційним війнам. З 2009 року проводить передвиборчі кампанії, PR-супровід та спеціальні заходи як в Україні, так і в країнах СНД. Його проект з ІНТЕРПАЙП став дворазовим Sabre Awards Winner та потрапив до топ-50 кращих PR-проектів світу.
Олег Яцура
Олег Яцура Event Director Досвід роботи в івент-індустрії з 2002 року. Основні компетенції Олега – бренд-заходи, внутрішньокорпоративні та бізнес-заходи. Найбільший проект – захід на 5000 осіб. Досвід роботи в Україні та країнах ЄС. Здобув ступінь BBA (The International University, Vienna), закінчив з відзнакою курс в Event Business Academy (Oxford, UK), отримав диплом The Institute of Commercial Management (Bournemouth, UK). Учасник українських і міжнародних виставок та майстер-класів з івент-менеджменту.
Катерина Момот
Катерина Момот Research & Analytics Director Працює в компанії з 2006 року. Основними компетенціями Катерини є моніторинг і медіа-аналіз, маркетингові дослідження (експертні опитування, глибинні інтерв’ю), PR-аудит. Здобула ступінь магістра в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Міжнародна інформація, професійна кваліфікація «Аналітик консолідованої інформації в сфері міжнародних відносин».
Галина Яцура
Галина Яцура International Communications Director Галина працює в корпоративному PR з 2005 року, спеціалізуючись на B2B PR, media relations, КСВ та GR. Вона координує міжнародні проекти компанії, забезпечуючи злагоджену взаємодію іноземних клієнтів з їх цільовими аудиторіями в Україні, а також здійснює комунікаційну підтримку українських клієнтів агентства на іноземних ринках. Галина отримує ступінь MBA в Університеті Шефілда (Велика Британія), раніше здобула ступінь спеціаліста з англійської мови та літератури в Горлівському державному інституті іноземних мов (Україна).
Олександр Велигоцький
Олександр Велигоцький Senior Media Manager Працює в PR з 2007 року. Серед основних компетенцій Олександра – ведення корпоративних і антикризових медіа проектів, SERM і SEO для корпоративних і приватних клієнтів. Здобув ступінь магістра в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (КІМО) за спеціальністю «Міжнародна інформація».
приєднатися до команди
Наші досягнення

За даними рейтингу Marketing Media Review (MMR) і Всеукраїнської рекламної коаліції (ВРК), наше агентство входить до трійки PR-лідерів України.

За час роботи агентство MAINSTREAM отримало престижні міжнародні премії та нагороди:

Наші партнери