• Кейси
  • R500, прес-тур: Франція, Швейцарія, Німеччина
ЗАКОРДОННИЙ ПРЕС-ТУР МІСЦЯМИ РЕФОРМАЦІЇ Агентство MAINSTREAM здійснило закордонний прес-тур місцями Реформації.
РОМАН АНДРЕЄВ
РОМАН АНДРЕЄВ
старший івент-менеджер MAINSTREAM
«Возити журналістів у закордонні прес-тури доводилося і раніше. Ця ж подорож запам’яталася атмосферністю. Звісно ж, дякувати за це потрібно насамперед нашого гіда – кандидата історичних наук Петра Котлярова. Йому вдалося зробити історичні факти живими й актуальними».
R500, прес-тур: Франція, Швейцарія, Німеччина

Ми організували і провели черговий закордонний прес-тур для журналістів українських видань та телеканалів.

Прес-тур відбувся за ініціативою оргкомітету святкування 500-річчя Реформації, а його метою було розповісти журналістам про знакові події тої епохи та їх вплив на життя сучасної Європи.

З 10 по 17 жовтня журналісти відвідали сім міст, пов’язаних з такими видатними особистостями Реформації, як Мартін Лютер, Жан Кальвін, Ульріх Цвінглі, ідеї яких згодом стали основою розвитку більшості європейських країн. Економічне зростання, прогресивна освітня система, демократія і верховенство права – все, з чим асоціюється сучасна Європа, – бере свій початок саме в ідеях Реформації.

Прес-тур розпочався у Страсбурзі, де в приміщенні Парламентської Асамблеї Ради Європи проходив присвячений Реформації круглий стіл. А закінчилася подорож у Женеві, яка небезпідставно вважається не лише обличчям протестантизму, але й зразком економічного розвитку та добробуту її мешканців.

R500
information
R500

Відповідно до наказу Президента України 2017 рік оголошено Роком святкування 500-річчя Реформації. Відбулися наукові конференції та форуми, вийшли в світ нові книги, глядачі подивилися кінофільми і телевізійні програми, присвячені Реформації. Цій події Нацбанк України присвятив випуск нової ювілейної монети номіналом 5 гривень. Прес-тур до Європи став однією із фінальних подій святкування 500-річчя Реформації.