• Кейси
  • Прес-тур мрії Turkish Airlines
Преміальний прес-тур на Сейшельські острови
Євгенія Головіна
Євгенія Головіна
менеджер проекту
«Прес-тур – це не тільки можливість познайомити пресу з сервісом або продуктом. Це можливість збудувати стосунки з пресою та завоювати їхню лояльність».
Прес-тур мрії Turkish Airlines

У вересні агенство MAINSTREAM організувало преміальний прес-тур на Сейшельські острови для 6 редакторів провідних видань.

Тижневий тур відбувся в рамках абонентського супроводу Turkish Airlines і в партнерстві з Міністерством туризму і культури Сейшельських островів.

Журналісти мали можливість познайомитися з культурою країни та побувати на трьох островах Мае, Праслен і Ла-Діг, а також на пляжах, які входять до переліку найбільш мальовничих у світі.

пляж з білого піску на острові

Учасникам прес-туру були надані апартаменти у п’ятизіркових готелях Constance Lemuria і Constance Ephelia.

шезлонг і пальми біля басейну на острові

Turkish Airlines
information
Turkish Airlines

Заснована у 1933 році з флотом із п’яти літаків, сьогодні компанія Turkish Airlines, будучи членом Star Alliance, володіє флотом з 326 (пасажирських і вантажних) літаків, що літають у 302 напрямках по всьому світу (253 міжнародних та  49 внутрішніх) до 121 країни. Більш детальну інформацію про Turkish Airlines можна знайти на офіційному сайті www.turkishairlines.com або сторінці компанії в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, LinkedIn та Instagram.