• Кейси
  • PR-супровід авіакомпанії TURKISH AIRLINES (THY)
КОМПАНІЯ MAINSTREAM РОЗПОЧАЛА PR-СУПРОВІД АВІАКОМПАНІЇ TURKISH AIRLINES (THY) Агентство працюватиме як український прес-офіс авіаліній.
ЄВГЕНІЯ ГОЛОВІНА
ЄВГЕНІЯ ГОЛОВІНА
старший стратег компанії MAINSTREAM
«Для Turkish Airlines ми працюємо у партнерстві з media consulta (Німеччина), враховуючи культурні особливості та внутрішньокорпоративну політику авіаліній».
PR-супровід авіакомпанії TURKISH AIRLINES (THY)

MAINSTREAM відповідатиме за розповсюдження новин авіакомпанії, працюватиме з журналістами, готуватиме інтерв’ю і коментарі представників топ-менеджменту авіаліній, публікуватиме регулярні звіти щодо пасажиро- та вантажоперевезень, планів компанії та стратегії розвитку, інформуватиме про глобальні конференцій компанії та участь у партнерських заходах.

Авіакомпанія Turkish Airlines, що заснована у 1933 році, мала на той момент парк із п’яти літаків. Наразі вона є членом міжнародного альянсу Star Alliance та 4-зірковою авіакомпанією з парком, що налічує 328 пасажирських і вантажних літаків, що виконують рейси у 300 напрямках по всьому світу (у тому числі у 251 міжнародному та 49 внутрішніх). Шість років поспіль, з 2011 по 2016-й, авіакомпанія отримувала звання «Краща авіакомпанія Європи». За даними дослідження, проведеного у 2017 році компанією Skytrax, Turkish Airlines стала «Кращою авіакомпанією Південної Європи» вже дев’ятий раз поспіль. Маючи вже в своєму активі всесвітню премію за «Краще харчування на борту в економ-класі» у 2010 році, Turkish Airlines здобула нагороду за «Краще харчування на борту в бізнес-класі» в 2013, 2014, 2016 та 2017 роках. До нагороди за «Кращий у світі лаунж бізнес-класу» у 2015 і 2017 роках за результатами опитування цьогоріч авіакомпанія Turkish Airlines була нагороджена премією за «Краще харчування в лаунжі бізнес-класу» втретє.

 

Star Alliance
information
Star Alliance

Мережу Star Alliance було створено 1997 року як перший всесвітній альянс авіакомпаній задля забезпечення можливості пасажирам, що здійснюють міжнародні перельоти, дістатися будь-якої точки світу, а також заради їх стимулювання та ефективного обслуговування. Прийняття Альянсу ринком підтверджено численними нагородами, це, у тому числі, Премія за лідерство на світовому ринку повітряного транспорту (Air Transport World Market Leadership Award) та звання «Кращий авіаційний альянс» за версією журналу Business Traveller Magazine та Skytrax. Членами Альянсу є такі авіакомпанії: Adria Airways, Aegean Airlines, Air Canada, Air China, Air India, Air New Zealand, ANA, Asiana Airlines, Austrian, Avianca, Avianca Brasil, Brussels Airlines, Copa Airlines, Croatia Airlines, EGYPTAIR, Ethiopian Airlines, EVA Air, LOT Polish Airlines, Lufthansa, Scandinavian Airlines, Shenzhen Airlines, Singapore Airlines, South African Airways, SWISS, TAP Portugal, Turkish Airlines, THAI та United. Загалом сьогодні авіакомпанії мережі Star Alliance здійснюють понад 18 450 щоденних рейсів до 1300 аеропортів у 190 країнах світу. Стикувальний партнер Star Alliance – Juneyao Airlines пропонує додаткові стикувальні рейси.