• Кейси
  • 2023
  • PR-супровід Всеукраїнського форуму «Лідерство жінок під час війни»
PR-супровід Всеукраїнського форуму «Лідерство жінок під час війни»

Всеукраїнський Форум «Лідерство жінок під час війни» – це платформа для обговорення нових викликів, які постали перед жінками України з початком повномасштабної війни. Форум покликаний об'єднати лідерок заради пошуку шляхів взаємодопомоги, розвитку стійкості та сталого відновлення України. Захід відбувся 4 липня у КВЦ«Парковий». Ініціатор – Київська школа державного управління ім. Сергія Нижного.  

Команда MAINSTREAM доєдналася до організації форуму. Для забезпечення PR-супроводу ми підготували пакет інформаційних матеріалів та організували акредитацію й координацію представників ЗМІ на події. Також було реалізовано інформаційне висвітлення та проведений моніторинг за підсумками. 

Захід зібрав 600 учасників та представниць різноманітних секторів: державних органів, громадських організацій, військових, політики, бізнесу та медіа. До дискусій було залучено 16 спікерок серед яких: Ганна Маляр, Оксана Жолнович, Валерія Іонан, Тата Кеплер та інші. За результатами організації PR-супроводу, було отримано 95 публікацій в онлайн медіа та на ТБ.