• Кейси
  • PR-підтримка прес-конференції GIZ
Сергій Савчук
Сергій Савчук
Голова Держенергоефективності України
«Ми закликаємо підприємства провести енергоаудит, впровадити енергоменеджмент та зробити свою продукцію конкурентоспроможною».
PR-підтримка прес-конференції GIZ

14 вересня 2018 року агенція MAINSTREAM надала PR-підтримку прес-конференції проекту «Реформи в сфері енергоефективності України».

На прес-конференції оголосили 66 підприємств, на яких буде проведено енергоаудит.

Виробництва з чотирьох галузей економіки здійснять перший етап енергетичної модернізації власних приміщень.

Держава та міжнародні організації частково надаватимуть фінансову підтримку проекту.

конференція по енергоефективності України

Український уряд розробить типову модель енергоефективності, яка дозволить економити та буде мотивувати власників бізнесів інвестувати у створення енергоефективного підприємництва.

Рівень скорочення витрат та строки окупності інвестицій стануть привабливими для отримання кредитів бізнесом, що можливо за умови співробітництва за банками.

Про це на прес-конференції заявив Максим Нефьодов, перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України.

Енергетичний кластер Giz Україна
information
Енергетичний кластер Giz Україна

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує Україну за дорученням Федерального уряду Німеччини на шляху демократичних перетворень з 1993 року.  Наразі понад 350 національних та іноземних фахівців представляють GIZ орієнтовно у 20 населених пунктах України. Крім того, понад 30 інтегрованих та реінтегрованих експертів працюють безпосередньо в українських органах управління, торгово-промислових палатах, університетах та неурядових організаціях. З 2009 року GIZ має бюро в Києві.