• Кейси
  • Розробка дизайну PR-материалів для GIZ
MAINSTREAM підтримує проекти GIZ з енергетичної ефективності в Україні
Джордж Крістодореску
Джордж Крістодореску
Директор проекту «Реформи у сфері енергоефективності в Україні»
«Впровадження Директиви ЄС допоможе зміцнити енергетичну незалежність України, створити робочі місця та зменшити рівень енергетичної бідності».
Розробка дизайну PR-материалів для GIZ

У рамках співпраці із GIZ, агенство MAINSTREAM здійснює підтримку проектів Кластеру енергетичної ефективності в Україні. Раніше значилося про надання інформаційної та організаційної підтримки заходів GIZ. Разом з тим, агенство MAINSTREAM сприяло розробці дизайну PR-матеріалів до цих заходів: презентації, інфографіки, баннера, буклети, папки, запрошення.

дівчина тримає буклети і папку

Також агенство надало допомогу у розробці дизайну, верстці, адаптації до друку та електронного розповсюдження серії фундаментальних документів щодо виконання Директиви ЄC про енергоефективність. Серед них: Аргументаріум, Система Енергоефективності України, Біла книга, Стисле керівництво по використанню приладів з вимірювання енергоефективності, Партнерство з модернізації: Енергоефективність у лікарнях, Звіт з енергоефективності на Хлібзаводі та інші.

чоловік переглядає буклет

Енергетичний кластер GIZ Україна
information
Енергетичний кластер GIZ Україна

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує Україну за дорученням Федерального уряду Німеччини на шляху демократичних перетворень з 1993 року.  Наразі понад 350 національних та іноземних фахівців представляють GIZ орієнтовно у 20 населених пунктах України. Крім того, понад 30 інтегрованих та реінтегрованих експертів працюють безпосередньо в українських органах управління, торгово-промислових палатах, університетах та неурядових організаціях. З 2009 року GIZ має бюро в Києві.