• Кейси
  • 2023
  • Організація Ukrainian Tax Reform And Anti-Corruption Summit
Організація Ukrainian Tax Reform And Anti-Corruption Summit

Ukrainian Tax Reform And Anti-Сorruption Summit було заплановано як платформу для обговорення нового суспільного договору між державою та бізнесом: податкової реформи, яка підтримає український бізнес у воєнний час та створить умови для подолання корупції у податковій системі. Захід проводився 23 березня 2023 року у КВЦ «Парковий», та був організований під патронатом Офісу Президента. 

Завданнями команди MAINSTREAM було спланувати сам захід та забезпечити присутність на ньому лідерів ділових кіл України. Також у зону відповідальності агенції входила організація участі спонсорів та партнерів, PR-підтримка та координація роботи зі ЗМІ.

Event-команда MAINSTREAM створила комфортні та безпечні умови з урахуванням можливості повітряних тривог у день проведення саміту. Додатково була організована пряма трансляція.

Для забезпечення PR-підтримки стратегічна команда підготувала повний пакет інформаційних матеріалів. Впродовж заходу ми збирали найцікавіші заяви та факти, щоб навіть ті, хто не зміг долучитися до саміту, змогли дізнатися про ключові економічні дискусії щодо реформування податкової системи України. 

Ukrainian Tax Reform And Anti-Corruption Summit став одним із ключових економічних заходів країни у 2023 році. Подія зібрала понад 500 учасників: економічних та податкових експертів світового рівня, представників Офісу Президента, провідних українських компаній та профільних асоціацій. За результатами PR-кампанії під час та після події ми отримали 145 публікацій у провідних ЗМІ, серед яких Kyiv Post, Liga та інші.