• Кейси
  • 2023
  • Організація та PR-підтримка форуму War Time Economy
Організація та PR-підтримка форуму War Time Economy

Україно-Американський Форум War Time Economy – це майданчик партнерства, мета якого – прискорити інтеграційні процеси між діловими колами США та України.

Подія відбулася 19 травня 2023 року у КВЦ «Парковий» та зібрала понад 500 учасників. Серед них – представники профільних міністерств, державних структур, військових установ, бізнесу та неприбуткових організацій США та України. 

Форум став першим із серії заходів, що вже формують платформу для співпраці між українським та американським бізнесами.

Агентство MAINSTREAM виступило PR-партнером форуму. Event-команда MAINSTREAM створила комфортні та безпечні умови з урахуванням можливості повітряних тривог у день проведення.

Запрошення представників медіа та координація роботи з ними також увійшла до пулу обов’язків команди агенції. Для забезпечення PR-підтримки стратегічна команда підготувала повний пакет інформаційних матеріалів. Протягом події представники MAINSTREAM допомагали організувати спілкування ЗМІ та спікерів, ексклюзивні інтерв’ю та коментарі.

Форум War Time Ecomony привернув увагу державних діячів та військових експертів України та США. Спікерами та учасниками події стали заступник Голови місії США в Україні Крістофер Сміт, Президент торговельної палати США в Україні Енді Хандер, Міністр оборони України Олексій Резніков, мер міста Київ Віталій Кличко та інші. За результатами PR-кампанії форуму MAINSTREAM вдалося забезпечити понад 240 публікацій у провідних ЗМІ.