• Кейси
  • 2019
  • Спеціальний проект L’officiel для Volvo
Спецпроект з L'officiel став частиною проекту «Freedom to move. Freedom to create», який реалізується в рамках абонентського обслуговування компанії «Віннер Імпортс Україна» по бренду Volvo.
Дарія Добрунова
Дарія Добрунова
керівник проекту, старший PR-стратег MAINSTREAM
«Спеціальний проект — це історія. В її центрі — герої, їхні емоції та цінності. І через таких героїв ми намагаємося розповідати про цінності бренду, демонструючи те, що компанія розмовляє з аудиторією однією мовою».
Спеціальний проект L’officiel для Volvo

В рамках проекту «Freedom to move. Freedom to create» для бренду автомобілів Volvo команда MAINSTREAM, спільно з онлайн-виданням L'officiel, провела зйомку та інтерв'ю за участю піаніста-віртуоза Євгена Хмари. У головних ролях виступив сам артист, його родина й автомобіль Volvo XC90. У скандинавській фотоісторії Євген розповідає про джерела натхнення, про те, як поява дітей вплинула на музику і чому вже 7-й рік його родина обирає Volvo.

Прочитати інтерв'ю можна за посиланням: https://officiel-online.com/lichnosti/intervju/evgeniy-hmara/

Віннер Імпортс Україна
information
Віннер Імпортс Україна

один із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, який понад 26 років веде успішну діяльність в Україні. Компанія офіційно представляє бренди Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche і Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування і клієнтський досвід світового рівня в більш ніж 45 дилерських центрах.