Європейська креативна територія на KyivEuroMarathon 2018 13 травня Mainstream організував Європейську креативну територію у стартовому містечку KyivEuroMarathon 2018.
Юргіс Вілчінскас
Юргіс Вілчінскас
керівник відділу преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні
«Взаємовідносини між Європейським союзом та Україною – це не лише безвіз, зона вільної торгівлі для українських експортерів та підтримка українських реформ, а ще й культура та спорт, які об’єднують як ніхто інший та розвиває наше партнерство. Ми пишаємося тим, що є партнерами такої події в самому серці Європи».
KyivEuroMarathon 2018

Стартове містечко KyivEuroMarathon 2018 було розташоване на НСК “Олімпійський”.

У зоні стартового містечка працювала Європейська креативна територія, де кожен бажаючий проявив власні творчі здібності, взяв участь у запропонованих активностях та у розіграшах від Представництва Європейського Союзу в Україні.

У всіх видах забігів взяли участь близько 3000 учасників: марафон (42,195 км), напівмарафон (21,1 км), Euro 12K (12 км), Euro 6K (6 км), благодійна 1 миля, марафонська естафета (6 км + 12 км + 6 км + 12 км + 6,195 км), а також забіг для дітей Kids Run (100 м). На KyivEuroMarathon бігли як відомі спортсмени, зокрема переможець та рекордсмен першого KyivEuroMarathon Іван Бабарик, так і пересічні громадяни.

Також в забігах взяли участь близько 20 представників Європейського Союзу в Україні разом зі своїми сім’ями і співробітники нашої агенції.

Kyiv Euro Marathon

Переможців забігу нагороджував Посол та Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хюг Мінгареллі. 

Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хюг Мінгареллі

Європейський Союз
information
Європейський Союз

Складається з 27 стран-участниць, які вирішили поступово об'єднати свої ноу-хау, ресурси та долі. Разом на протязі 50-річного періоду розширення вони створили зону стабільності, демократії та сталого розвитку, збереження культурного різноманіття, терпимості та індивідуальні свободи. Європейський Союз прагне ділитися своїми досягненнями та своїми цінностями з країнами та народами за його межами.