• Кейси
  • 2023
  • Конференція щодо міжнародного Спеціального трибуналу
Конференція щодо міжнародного Спеціального трибуналу

Організація та PR-підтримка конференції зі створення міжнародного Спеціального трибуналу для вищого керівництва рф

Міжнародна конференція «Special tribunal for the crime of aggression against Ukraine. Justice to be served» стала платформою для обговорення формату створення міжнародного Спеціального трибуналу, способів фіксування злочинів російських військ на території України та яких результатів вже вдалося досягти на цьому шляху. 

До участі були запрошені провідні експерти з міжнародного кримінального права та прав людини з багатьох країн світу. Подія зібрала понад 400 учасників. Серед них – українські та міжнародні юристи, правозахисники, дипломати, депутати, представники наукового середовища та медіа. Конференція проводилась під патронатом Офісу Президента України.

Агенція MAINSTREAM допомогла з організацією та PR-підтримкою заходу. З урахуванням прибуття міжнародних гостей та українських високопосадовців, ми потурбувалися про заходи безпеки на локації. Команда агенції також запропонувала ЗМІ можливості спілкування зі спікерами та підготувала пакет інформаційних матеріалів. Протягом події здійснювалась координація медіа. 

За результатами ми отримали понад 180 виходів у ЗМІ. Серед них – публікації у провідних ділових, новинних та профільних юридичних медіа. Ключові заяви конференції також висвітлили інформаційні агенції Interfax-Україна та Укрінформ. Про подію змогла дізнатися й телевізійна аудиторія. Сюжети вийшли на національних телеканалах, таких як ICTV та «1+1».