Агентство MAINSTREAM та IT-Enterprise підписали договір про співпрацю
Олег Щербатенко
Олег Щербатенко
Директор IT-Enterprise
«В Україні Industry 4.0 впроваджується на рівні окремих компаній. Успішні кейси свідчать про те, що цифрова трансформація необхідна, можлива та вже дає комерційні результати».
IT-Enterprise — новий партнер MAINSTREAM

У листопаді 2019 року лідери промислової галузі зберуться на Першому в Східній Європі Форумі Trans4mation присвяченому Industry 4.0. Практики інноваційних підходів поділяться успішними кейсами та інсайтами про впровадження змін на виробництві.

Планується участь понад 15 спікерів, включаючи експертів з Франції, Польщі та України, а також представників бізнесу і державних установ. На Форум запрошені керівники великих промислових підприємств країни.

Агентство MAINSTREAM забезпечить PR-підтримку події і донесення цінностей Форуму до стейкхолдерів. Зараз команда Департаменту стратегічних комунікацій розробляє стратегію, а в кінці вересня запускається медіа-кампанія.

IT-Enterprise
information
IT-Enterprise

є одним із лідерів ринку рішень для цифрової трансформації середніх і великих підприємств.  IT-Enterprise виконує проєкти цифрової трансформації для INTERPIPE, FERREXPO, UKRNAFTA, «Ковальська», «ФЕД», CREDIT AGRICOLE BANK, Міністерства інфраструктури України, Київміськбуду та інших приватних та державних клієнтів.