• Кейси
  • 2019
  • Святкування Дня Європи в Україні
MAINSTREAM розробив та втілив спеціальні активності у рамках проекту святкування Дня Європи в Україні
Наташа Ефімофф
Наташа Ефімофф
Голова відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні
«У серці Дня Європи лежить ідея єдності – саме тому ми прагнемо показати відчутні результати партнерства Європейського Союзу з Україною через залучені до Креативної території ЄС проекти».
Святкування Дня Європи в Україні

18 травня 2019 року у м. Київ на Михайлівській площі за ініціативи Представництва ЄС в Україні відбулося святкування Дня Європи. У святі взяли участь 20 посольств країн ЄС, а також посол та голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хюґ Мінґареллі, президент України Петро Порошенко, віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, київський міський голова Віталій Кличко, міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

День Європи на Михайлівській площі

Цього року на святкуванні було представлено Креативну територію ЄС – 100 квадратних метрів можливостей: арт-перформанс про корупцію, інтерактивна гра про безпеку на дорогах, онлайн курс на тему Угоди про асоціацію, можливості для малого та середнього бізнесу, а також інші заходи, загалом більш ніж 20 проектів та ініціатив, що фінансуються ЄС.

MAINSTREAM розробив та втілив спеціальні активності у рамках проекту «Підтримка ЄС культурних та спортивних ініціатив»: тут гості могли більше дізнатися про ЄС, європейські цінності та культуру, пограти у гру на увагу та асоціації з ЄС, просто відпочити у м’яких зіркоподібних пуфах та зробити селфі у фотозоні «Європа починається тут».

MAINSTREAM розробила і провела спеціальні заходи в рамках проєкту «Підтримка культурних і спортивних заходів ЄС»

День Європи
information
День Європи

це щорічне свято, яке відзначає спільні культурні цінності між Європою та Україною. Цього року свято присвячено донькам Ярослава Мудрого – королевам країн Європи – символічним «дружкам» європейських країн.