MAINSTREAM став співорганізатором бізнес-інвестиційного форуму
Тимофій Милованов
Тимофій Милованов
Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України
«Сьогодні маємо інвестиції на рівні $ 1,3 млрд. Відкриття ринку землі призведе до збільшення інвестицій. Президент України запропонував провести референдум щодо можливості придбання землі іноземцями. Думаю, що вже через кілька місяців ми зможемо рухатися вперед у земельному питанні».
Бізнес-інвестиційний форум

28 листопада SALIC Ukraine і «Континентал Фармерз Груп» за підтримки Ради Саудівських Торгово-промислових палат і Saudi Agricultural Investment and Livestock Company (SALIC) провели II Саудівсько-Український аграрний бізнес-інвестиційний форум.

Тема Форуму – поточний стан економічного співробітництва Саудівської Аравії та України, сільського господарства та агробізнесу в Україні та майбутні інвестиційні можливості.

Агентство MAINSTREAM виступило співорганізатором Форуму і забезпечило підбір і запрошення спікерів, гостей і ведучих, розробку тем для спікерів, організацію хостес.

В якості спікерів виступали офіційні представники Королівства Саудівська Аравія та України. Серед них – заступник міністра сільського господарства Королівства Саудівська Аравія – Ахмед Салех Еяда Аль Хамші, Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України – Тимофій Милованов, Голова Комітету ВРУ з питань економічного розвитку – Дмитро Наталуха, CEO Concord Capital – Ігор Мазепа та інші.

Гості форуму – інвестори і державні службовці Саудівської Аравії та України, дипломати, представники бізнесових та галузевих асоціацій двох країн, керівники найвпливовіших агро, FMCG, логістичних, фінансових та інвестиційних компаній.