Агенство MAINSTREAM організувало та провело beauty-свято EVA в рамках заходів у містах Західної України.
Анна Лесків
Анна Лесків
менеджер проекту
«Перед агенством MAINSTREAM стояла задача збільшити впізнаваність бренда EVA в містах Західної України та створити асоціації з компанією, яка дбає про догляд та красу українських жінок».
Beauty-свято EVA

Агенство MAINSTREAM організувало та провело beauty-свято EVA в рамках заходів в містах Західної України – Тернополі, Львові та Хмельницькому. Саме для компанії EVA ми підібрали такі заходи, які підійшли під формат нашої концепції – родинні свята.

свято у парку

На міських заходах ми організували beauty-зону EVA, в якій усі бажаючи могли безкоштовно зробити макіяж і зачіску, ознайомитися з продукцією компанії та отримати консультацію візажистів.

Фотозона у формі косметичних товарів привабила відвідувачів своєю незвичністю, а у дитячому кутку можна було дочекатися своєї черги або відпочити з дітьми.

фотозона у парку

Агенством MAINSTREAM були надані послуги з розробки концепції, виготовлення beauty-стенда і фотозони, логістики, комунікації з організаторами заходів у містах, а також пошук та підготовка beauty-фахівців.

Лінія магазинів EVA
information
Лінія магазинів EVA

Національна мережа магазинів з великим асортиментом товарів для жінок, які з вигодою та економією для себе хочуть відмінно виглядати, з легкістю виконувати хатню роботу, піклуватися про сім'ю та створювати хатній затишок. Переможець Національної Премії Retail Awards 2011, 2014, 2015, 2016 «Вибір споживача». Компанія розвивається на ринку рітейлу з 2002 року. Перший магазин EVA відкрився у червні 2002 року в м. Днепро. Магазини мережі представлені у 24 областях України: Днепропетровській, Харьковській, Київській, Кировоградській, Миколаєвській, Одеській, Херсонській, Черкаській, Полтавській, Сумській, Запоріжській, Чернігівській, Донецькій, Житомирській, Львівській, Волинській, Хмельницькій, Тернопільській, Івано-Франківській та Вінницькій.