PR-супровід Першого в Східній Європі Форуму Trans4mation
Денис Морозов
Денис Морозов
Член Правління, фінансовий директор Interpipe
«Необхідність зростити продажі у Європі та США та перехід від великих та довгих замовлень до виробництва індивідуальних заказів змусив нас зважитися на масштабну трансформацію».
PR-супровід Форуму Trans4mation

22 листопада в Києві відбувся форум Перший у Східній Європі Форум Trans4mation, присвячений Industry 4.0. У події взяли участь понад 15 експертів з впровадження технологій Industry 4.0 з Франції, Польщі та України, представники бізнесу і державних установ. Форум зібрав понад 400 власників і топ-менеджерів найбільших компаній. Серед них: Unit, Sсhneider, Інтерпайп, Укрнафта, Укрексімбанк, CodEUrope, FANUC і інші. Учасники події обговорили вплив цифровий трансформації на бізнес і можливості зростання, які вона надає.

форум Transformation

Агентство MAINSTREAM підготувало та реалізувало стратегію комунікації, яка забезпечила PR-підтримку події інформаційними партнерами і сприяла залученню бізнес-партнерів. Також, в рамках просування Форуму, ми спільно з експертами-практиками Industry 4.0 створили декілька освітніх спецпроектів у провідних економічних виданнях. Серед них тест на готовність бізнесу до змін в дусі Industry 4.0, Путівник по техреволюціям та White Paper Industry 3.0 vs Industry 4.0. Вся комунікаційна активність в ЗМІ покрила понад 100 тис. контактів з аудиторією.

Trans4mation
information
Trans4mation

Перший у Східній Європі Форум Industry 4.0 під назвою Trans4mation ініційовано компанією IT-Enterprise у 2019 році. На реальних кейсах цифрових трансформацій в Україні та в світі Форум розповідає про ефективний вплив інноваційних технологій на розвиток бізнесів. Подія спрямована на власників компаній, CEO та директорів напрямків.