• Кейси
  • День захисту дитини для ІММОШАН
ІВЕНТ-ДЕПАРТАМЕНТ MAINSTREAM ОРГАНІЗУВАВ І ПРОВІВ ЗАХІД ДЛЯ КОМПАНІЇ «ІММОШАН», ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ ЗАХИСТУ ДИТИНИ 3 червня у бутікових галереях ТЦ «Ашан-Біличі» та «Петрівка» з’явилися спеціальні ігрові зони для маленьких відвідувачів цих закладів.
ЮЛІЯ КОВАЛЕНКО
ЮЛІЯ КОВАЛЕНКО
івент-менеджер MAINSTREAM
«Організація таких заходів – важливий крок у роботі «ІММОШАН» з відвідувачами. Формат свята дозволив цікаво провести час дітям і батькам, дізнатися нової інформації».
День захисту дитини для ІММОШАН

Тематичною складовою події стала міжнародна Декларація прав дитини, проголошена Генеральною Асамблеєю ООН 20 листопада 1959 року. Впродовж всього свята аніматори в ігровій формі розповідали дітям про їх права, а ті у свою чергу відзначали головні пункти в сертифікатах, які вони отримали на початку заходу.

У святкуванні взяли участь понад 150 дітей.

ІММОШАН
information
ІММОШАН

Компанія «ІММОШАН», яка представлена більш ніж у 12 країнах світу і управляє понад 400 торговельними центрами в Європі й Азії, є провідним гравцем на ринку торговельної нерухомості. За 40 років свого існування компанія «ІММОШАН» змогла застосувати глобальний досвід і знання у сфері нерухомості та вдосконалити ланцюжок створення цінностей – від інвестицій до динамічного розподілу активів - за допомогою дизайну, маркетингу, менеджменту і рекламної діяльності щодо торговельних центрів.