• Кейси
  • 2019
  • Музичний конкурс Freedom to create для Volvo
Дарія Добрунова
Дарія Добрунова
керівник проекту, старший PR-стратег MAINSTREAM
«Підтримка молодих музикантів – внесок бренду в розвиток культури країни. Конкурс Freedom to create покликаний допомогти виконавцям заявити про себе і продемонструвати індивідуальне звучання створюваної музики. А оскільки в цінностях бренда Volvo – свобода від обмежень – імпровізації учасників допомогли відобразити це найкращим чином».
Музичний конкурс Freedom to create для Volvo

Музичний конкурс Freedom to create – частина проекту «Freedom to move. Freedom to create». Проект реалізується в рамках абонентського обслуговування компанії «Віннер Імпортс Україна» по бренду Volvo.

Головним героєм проекту став піаніст-віртуоз Євген Хмара, а участь взяли 30 талановитих українських музикантів.

Кожен бажаючий записував відео музичної імпровізації і ділився в Instagram із хештегом #freedomtocreate. Переможець був обраний Євгеном Хмарою. Їм стала Юлія Козленко, і вона отримала головний приз – майстер-клас із кумиром у студії мережі музичних магазинів In-Jazz, доступ за лаштунки під час прем'єри нового альбому Євгена, а також тур-інтерв'ю по Києву на автомобілі Volvo XC 90.

Як пройшов спільний майстер-клас, дивіться за посиланням: https://www.facebook.com/EvgenyKhmara/videos/3730490620296280/

 

Віннер Імпортс Україна
information
Віннер Імпортс Україна

один із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, який понад 26 років веде успішну діяльність в Україні. Компанія офіційно представляє бренди Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche і Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування і клієнтський досвід світового рівня в більш ніж 45 дилерських центрах.