Агентство MAINSTREAM організувало семінар про майбутнє журналістики за участі топ-менеджерів CNN International
Грегорі Бейчман
віце-президент з монетизації контенту CNN International
«Як у колишнього журналіста, а тепер голови напрямку CNN з контент-партнерства, в мене доволі пристрасне ставлення до галузі новин, комерційних і партнерських стратегій, за рахунок яких фінансується та підтримується її зростання. Оскільки CNN налагоджує партнерські відносини у галузі контенту зі ЗМІ по всьому світу, я вважає це безцінним досвідом для кращого розуміння українського медіа-ландшафту та ролі, яку новини відіграють у країні».
CNN в Україні

Спеціально для премії PRESSZVANIE агентство MAINSTREAM організувало семінар на тему майбутнього журналістики. На семінарі виступили віце-президент з монетизації контенту CNN International Грегорі Бейчман та віце-президент редакційного напрямку CNN Digital International Ендрю Демарія.

Захід відвідали понад 100 осіб, серед яких: продюсер CNN в Україні, продюсер Reuters, директор ТК Україна, ведуча ТК ICTV, головні редактори видання Новое Время та інші журналісти.

Спираючись на багаторічну роботу глобальної мережі CNN International та проведені медіа дослідження, топ-менеджери CNN розповіли, як продавати непопулярний контент та завойовувати увагу аудиторії, при цьому зберігаючи якість основного медіа продукту.

Досвідом того, як традиційні медіа освоюють цифрові технології та як тенденції змінюють журналістику, поділився віце-президент редакційного напрямку CNN Digital International Ендрю Демарія:

«За останні року CNN пройшов величезний шлях, перетворившись з аналогового телеканалу на багатоплатформну мережу новин, що застосовує нові способи оповіді в теле- та цифровій індустрії. Мені сподобалося ділитися цим досвідом з українськими студентами та редакторами і, в свою чергу, почути цікаві думки та ідеї від аудиторії. Ми всі працюємо у медіа-ландшафті, що швидко змінюється, тож форуми для обміну ідеями важливі для нас усіх для розуміння майбутнього ЗМІ, які працюють з новинами».

PRESSZVANIE
information
PRESSZVANIE

премія для журналістів, що діє в Україні з 2005 року. Премію вручають журналістам і редакторам ділових, суспільно-політичних і lifestyle видань за їх лідерство та професіоналізм. PRESSZVANIE – єдина премія з відкритим та прозорим голосуванням. PRESSZVANIE Ukraine – громадська організація, місія якої розвивати українську журналістику.