• Кейси
  • Grant's Stand Together Kicker Tournament
MAINSTREAM ОРГАНІЗУВАЛА ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З НАСТІЛЬНОГО ФУТБОЛУ GRANT'S STAND TOGETHER Grant’s Stand Together – це перший всеукраїнський турнір з настільного футболу серед аматорів, в якому гравці змагалися за перемогу за системою ITSF.
ЄВГЕНІЯ ГОЛОВІНА
ЄВГЕНІЯ ГОЛОВІНА
керівник проекту, старший PR-стратег MAINSTREAM
«Гра в настільний футбол набула популярності в країнах Європи та в США після Другої світової війни. Крім азарту змагань настільний футбол – це ще й командна гра. А відповідно, випробування, покликане перевірити дружбу на міцність. Саме тому девіз Grant’s - Stand Together – влучно характеризує гру в кікер. Адже важко домогтися успіху самотужки».
Grant's Stand Together Kicker Tournament

Починаючі гравці і навіть аматори отримали можливість відчути себе в ролі професіоналів. Турнір було організовано для бренду шотландського віскі Grant’s, а партнером став клуб KickerKicker. Його представники, члени Федерації з настільного футболу України, забезпечили об’єктивне та професійне суддівство.

Усі ігри відбувалися за професійними столами марки Garlando, які використовуються на світових турнірах. Відбірні ігри турніру проводилися з травня по липень в чотирьох містах України – Києві, Дніпрі, Харкові та Одесі.

У турнірі змагалися понад 115 команд по два гравці в кожній, а всього відбулося понад 600 партій. Три команди-переможниці в кожному з міст отримали можливість позмагатися у фіналі турніру, який відбувся 15 липня у київському барі «Крапка кома».

Перемогла команда «Кем-То» з Харкова. Вона отримала головний приз - сертифікат на 10 тисяч гривен в барі!

«Настільний футбол – доволі поширений вид спорту в Європі. В багатьох барах у країнах Балтії, у Франції, в Бельгії та інших державах є столи для настільного футболу – довкола кікеру вже сформувався цілий рух. В Україні він тільки набуває обертів. Ми раді, що турнір Grant's Stand Together став першим всеукраїнським і започаткував кікерну культуру в Україні», - прокоментував Костянтин Чапков, президент Федерації настільного футболу України.

Додатковий матч турніру відбувся 16 вересня в рамках фестивалю Don't Take Fake у Києві. Підтримку проекту було організовано в рамках абонентського обслуговування компанії William Grant & Sons.

GRANT'S
information
GRANT'S

Шотландське купажоване віскі Grant’s носить ім’я Вільяма Гранта, засновника сімейної компанії. Впродовж понад 126 років на шляху розвитку виникало багато труднощів. Однак навіть в період дії «сухого закону» дистилерія Грантів не лише не закрилася, а, навпаки, збільшила обсяги виробництва віскі. Мабуть, Вільям знав, що світ не зможе відмовитися від цього напою назавжди. І був правий, адже сьогодні компанією керує вже п’яте покоління нащадків засновника. А девіз бренду – Stand Together – повністю відображає його історію.