MAINSTREAM організував підтримку проекту Представництва ЄС в Україні в рамках івентів по всій Україні

Андрій Буркеня

Андрій Буркеня
Старший менеджер департаменту стратегічних комунікацій компанії MAINSTREAM
«Гра – це ідеальна форма комунікації як з дітьми, так і з дорослими».
Креативна територія ЄС

Липень – «екватор» проекту для Представництва ЄС в Україні «Підтримка ЄС культурних і спортивних ініціатив».

Фестиваль Leopolis Jazz Fest 2019

За цей час наша команда провела конкурс для організаторів заходів в Україні, вибрала підходящі, розробила і втілила спеціальні активності на заходах — Креативну територію ЄС з ігровими елементами для дорослих і дітей, включаючи розроблену для проекту гру на асоціації з Євросоюзом. Все це для того, щоб привернути увагу і поділитися інформацією про європейські цінності, спільну культурну спадщину з Україною і про можливості, які відкриті для бізнесменів і кожного українця в Європі, а ще щоб просто допомогти відпочити гостям заходів.

Святкування дня Європи у Чорткові

Команда MAINSTREAM крім участі у заходах у Києві встигла побувати в Херсоні, Мелітополі, Львові, Новоград-Волинському, Чорткові. Це були такі заходи, як масштабне святкування Дня Європи, спортивний марафон, фестивалі, присвячені дню міста, мистецтву, джазу і навіть черешні. А попереду ще вісім заходів по всій Україні.

Представництво Європейського Союзу в Україні
information
Представництво Європейського Союзу в Україні

Представництво було відкрито в 1993 році і є одним з 130 представництв Європейського Союзу в світі. Представництво має статус дипломатичної місії.