• Кейси
  • Альянс Енерго Трейд: виставка
Альянс Енерго Трейд став учасником профільнї виставки АВТОДОРЕКСПО 2017 Агентство MAINSTREAM зробило організаційну підтримку компанії «Альянс Енерго Трейд» для участі у профільній виставці «АВТОДОРЕКСПО 2017», яка пройшла з 8 по 10 листопада у виставковому центрі «Акко Інтернешнл».
Олег Яцура
Олег Яцура
Івент директор
«Компанія Альянс Енерго Трейд не потребувала спеціального представлення на виставці. Але наше завдання полягало в тому, щоб показати компанію як лідера галузі. Думаю, нам це вдалося: цікаво було спостерігати, як біля стенду юрмились відвідувачі та колеги, намагаючись зрозуміти з чого він зроблений.»
Альянс Енерго Трейд: виставка

Агентство MAINSTREAM зробило організаційну підтримку компанії «Альянс Енерго Трейд» для участі у профільній виставці «АВТОДОРЕКСПО 2017», яка пройшла з 8 по 10 лістопада у виставковому центрі «Акко Інтернешнл».

Спеціально для виставки MAINSTREAM розробило креативний виставковий стенд: застигла чорна крапля, яка символізує нафту та бітум. Для забудови використовувались матеріали, які, у буквальному сенсі, «оживили» експозицію.

information

«Альянс Енерго Трейд» – один з основних українських постачальників бітуму та нафтопродуктів на внутрішній ринок України.

«АВТОДОРЕКСПО» – щорічний Міжнародний Форум з будівництва, експлуатації та проектування автомобільних шляхів.