• Кейси
  • 2019
  • PR-партнер брендів Jaguar, Land Rover, Volvo і Porsche
Агентство MAINSTREAM – комунікаційний партнер преміум брендів Jaguar, Land Rover, Volvo і Porsche компанії «Віннер Груп Україна»
Наталія Жилінкова
Наталія Жилінкова
керівник проекту, старший PR-стратег MAINSTREAM
«Нам довірили відповідальне завдання зі створення іміджу і збільшення рівня обізнаності про преміум бренди Jaguar, Land Rover, Volvo, Porsche протягом 2019 року. Робота з таким висококонкурентним сегментом ринку, як автомобільна індустрія, — цікавий виклик для нашої команди».
PR-партнер брендів Jaguar, Land Rover, Volvo і Porsche

Агентство MAINSTREAM виграло тендер на надання PR-послуг для офіційного імпортера преміальних автомобілів «Віннер Груп Україна». Співпраця передбачає роботу над підвищенням знання про світові бренди Jaguar, Land Rover, Volvo і Porsche в Україні.

MAINSTREAM надає послуги зовнішнього прес-офісу: пише і перекладає прес-релізи, вибудовує відносини з профільними та суспільно-політичними ЗМІ, залучає до спільних проектів лідерів громадської думки та інфлюенсерів.

Віннер Груп Україна
information
Віннер Груп Україна

є одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу і більше 26 років веде успішну діяльність в Україні. Дилерська мережа офіційно представляє бренди Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche і Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування і клієнтський досвід світового рівня в більш ніж 45 дилерських центрах.