Як об'єднати команду справжніми пригодами
Золота лихоманка під Києвом

Дикий Захід — не так далеко, як здається. Поселення золотошукачів з'явилося у лісі під Києвом за лічені дні. Золота копальня з шахтою, табором, Банком і Салуном. І, звичайно ж, справжні ковбої, індіанці, рейнджери, шаман і навіть... золото. Як все це тут опинилося?

Дикий захід під Києвом

Перенести учасників гри-тімбілдінга до атмосфери Дикого Заходу наважилася івент-команда MAINSTREAM. Для цього нам довелося відтворити інфраструктуру Дикого Заходу: ми побудували 700 метрів залізниці, організували копальню і табір, побудували Банк і справжній Салун. А ще ми задіяли 70 акторів, вісім коней і десяток курей.

Залізна дорога в лісі

За кілька годин гості івенту перетворилися з малознайомих один одному колег на згуртованих однодумців. А як інакше добути золото, пройти через поселення Індіанців і Рейнджерів і все ж донести золото до Банку?

дівчата індійці

Видобувати золото теж доводилося по-справжньому. Лопати в руки — і вперед!

Ковбой тримає лопату і кирку

Якою же великою була спокуса витратити гроші в салуні?!

Салун

До речі, залізниця була з «сюрпризом»: адже Індіанці ворогували з Рейнджерами і підірвали частину дороги. Так що навпростець провезти золото з копальні до Банку було неможливо.

Засада на залізній дорозі в лісі

Але ж на те й випробування, щоб проявити свої справжні цінності. Учасники настільки перейнялися ідеєю людяності (одна з головних цінностей компанії-клієнта), що вирішили примирити два войовничі табори — Індіанців та Рейнджерів. А завдяки цьому — повернути відсутній елемент залізниці і привезти вагонетку із золотом прямо в Банк.

Банк на Дикому Заході

А коли все золото було видобуто, старателів очікувала яскрава ковбойська вечірка!

Дикий ЗахідЇжа на вогніКазан на вогні