• Новини
  • 2019
  • The Livingston Group представила партнера у Східній Європі
Американська лобістська компанія The Livingston Group представила партнера у Східній Європі
Світлана Свєрчкова
Світлана Свєрчкова
керуючий директор компанії
«Вітчизняний політикум все ще міцно орієнтований на зарубіжну експертизу та технології. Тому американські компанії високо затребувані й перманентно залучені до наших політичних процесів. Крім того, все більш затребуваним серед наших політиків і бізнесу стає представництво їхніх інтересів у державних органах США та Європи, і організація зустрічей на найвищому рівні».
The Livingston Group представила партнера у Східній Європі

Ексклюзивним представником і партнером відомої лобістської компанії The Livingston Group на території Східної Європи та Співдружності Незалежних Держав (СНД) стала компанія ThreeR Group, 30% якої належать українській піар-компанії MAINSTREAM.

Про це йдеться в офіційному документі, наданим українською компанією.

«Наші партнери з ThreeR Group можуть вести переговори і брати участь у проектах від імені та спільно з компанією The Livingston Group на території Східної Європи та Азії у сфері лобізму, інвестицій, політичного і бізнес консалтингу. А також компанія має повне право вільно приймати первинні рішення в частині супроводження клієнтів і спиратися на своїх партнерів у Східній Європі та країнах СНД», – вказано в документі.

The Livingston Group вже фігурувала в українському інформаційному полі як компанія, яка надавала послуги українським політикам та бізнес-структурам. Свого часу The Livingstone Group представляла інтереси таких великих українських компаній, як «Нафтогаз України» та асоціація «Укрметалургпром», до якої входять «Метінвест Холдинг» Ріната Ахметова, «Інтерпайп» Віктора Пінчука та «Ферреэкспо» Костянтина Жеваго. Найбільшу популярність компанія отримала після того, як у ЗМІ з'явилася інформації про співпрацю з Юлією Тимошенко.

Як відзначили в компанії MAINSTREAM  партнерство з The Livingston Group може значно розширити їх частку на українському ринку політичного консалтингу.

The Livingston Group
information
The Livingston Group

лобістська компанія, яка була заснована колишнім конгресменом США Бобом Лівінгстоном у 1999 році. Компанія має мережу з більш ніж 40 представництв, консультантів і міжнародних партнерів у всьому світу.