Про проект

Металургійні активи «СКМ» об’єдналися в один холдинг. Рівень презентації «Метінвест Холдингу» мав бути зіставним із світовим рівнем компанії, яка поставляє свою продукцію у 70 країн світу, має низку підрозділів у Європі і до того ж виходить у лідери на світовому ринку гірничої металургії.

Перед нами стояли наступні задачі:

  • позиціонувати «Метінвест Холдинг» як велику професійну, «правильну» провідну українську компанію на національному і міжнародному ринках металлу
  • привернути увагу ЗМІ і партнерів компанії до заходу
  • забезпечити широкий розголос щодо події
results
  • 199 публікацій
  • 7 виходів на ТБ
  • 200 учасників
PR + Events
PR + Events

Публічна презентація «Метінвест Холдингу» складалася з двох частин. Спочатку відбулася прес-конференція, на якій прозвучала доповідь генерального директора холдингу та були представлені публіці топ-менеджери.

Друга частина заходу – розважальна - передбачала музичний феєрверк, вогняне шоу, фуршет і концерт популярної співачки Руслани.

Презентацію відвідало понад 200 гостей – бізнес-еліта і представники провідних ЗМІ країни.

Учасниками заходу стали: представники міжнародної інвестиційної спільноти і бізнесу, клієнти і партнери компанії, представники урядових та ділових кіл України, експерти - лідери громадської думки України, Європи, США та Росії, представники ділових, галузевих та суспільно-політичних ЗМІ України, а також міжнародні ЗМІ.

Детальніше
Результати
Результати
  • Сформований інтерес до розвитку компанії з боку ЗМІ та цільових аудиторій.
  • Закладено основу правильного сприйняття управлінської команди «Метінвест Холдингу» як висококласних експертів у цій галузі.
Детальніше
Ігор Сирий, генеральний директор «Метінвест Холдингу»
Ігор Сирий, генеральний директор «Метінвест Холдингу»

«Хочеться відзначити новизну рішень при реалізації концепції ДКК «Метінвест». Розроблені та виготовлені сцена та оригінальне оформлення входу до приміщення через трубу створювали у гостей незабутнє враження глобальності та грандіозності заходу. Наприклад, Джозеф Іннас, наш почесний гість і експерт у металургійній галузі зі США, найвищої думки про відвіданий захід». 

Детальніше