Івент департамент MAINSTREAM організував та провів програму відриття ТРЦ RIVE GAUCHE для компанії Іммошан
Роман Андрєєв
Роман Андрєєв
старший івент менеджер
«Новий ТРЦ на Позняках – довго очікуваний, розрахований на сімейне проведення часу. ТРЦ відразу набув популярності та гармонійно «влився» у життя сімей мікрорайону».
Відкриття ТРЦ RIVE GAUCHE

7 квітня 2018 року ми організували та провели програму відкриття першої лінії ТРЦ RIVE GAUCHE. 

«Be our guest» – лозунг торгівельно центру, який ми взяли за основу концепції відкриття. Основним завданням стало Основной задачей мероприятия стало залучення цільової аудиторії у свято. Для самих маленьких відвідувачів була обладнана кінетична пісочниця з аніматорами, для аудиторії старше –  робот Danko  для спілкування з кожним бажаючим. Для просунутих та креативних  – майстер-класи з управління міні-сігвеями, інжинірінг 3-D ручками, простів для створення фото контенту.

Магазини ТРЦ надали подарунки для аукціонів, розіграшів та вікторин. Голосом та ритмом заоду стали трендові ведущі, DJ та музиканти.

ІММОШАН
information
ІММОШАН

Компанія «ІММОШАН», яка представлена більш ніж у 12 країнах світу і управляє понад 400 торговельними центрами в Європі й Азії, є провідним гравцем на ринку торговельної нерухомості. За 40 років свого існування компанія «ІММОШАН» змогла застосувати глобальний досвід і знання у сфері нерухомості та вдосконалити ланцюжок створення цінностей – від інвестицій до динамічного розподілу активів - за допомогою дизайну, маркетингу, менеджменту і рекламної діяльності щодо торговельних центрів.